Statta nostalji fotoğraflar

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden temsilcimiz Zonguldakspor’un yıllardır iç saha maçlarını oynadığı Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda Zonguldakspor-Pendik maçını izlemeye gelen futbolseverler tarihi fotoğraflarla karşılaştı.

Statta nostalji fotoğraflar

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel yeni sezon öncesinde Karaelmas Kemal Köksal Stadı Kapalı tribün protokol girişi duvarlarına Zonguldakspor'un Türkiye Birinci Futbol liginde mücadele ettiği ve efsane futbolcuların yeraldığı kadro fotoğraflarını asarak futbolseverlere güzel bir nostalji yaşattı. Futbolseverler bu fotoğraflarla 1970'li, 80'li yıllara gitti.

Öte yandan Zonguldakspor-Pendikspor maçına iyi bir hazırlık yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli maçın ardından Müdür Vekili Hakan Yüksel ile hatıra fotoğrafı çekti. Sicil-Lisans Müdürü Erol Pesen bu anı selfi çekerek ölümsüzleştirirken, ilginç görüntülere sahne oldu.

Ayrıca geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Zonguldakspor-Pendikspor maçında da başarılı görev anlayışı ile maçı sorunsuz olarak tamamlayan özel güvenlik görevlileri de maç sonunda çektikleri hatıra fotoğrafı ile güçlü bir aile olmanın bir kez daha gururunu yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER