Sevinç ve hüzün aynı anda yaşandı...

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği final maçıyla sona erdi.

Sevinç ve hüzün aynı anda yaşandı...

Alaplı Pestilci Ortaokulu, Yayla Ortaokulu penaltı atışlarında 6-5 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti. Maçın ardından sevinç ve üzüntü bir aradaydı. Penaltılarda kıl payı kaybeden Yayla Ortaokulu büyük üzüntü yaşadı. Yayla Ortaokulu sporcuları maçın ardından göz yaşlarına hakim olamadı. Alaplı Pestilci Ortaokulu ise maçın ardından şampiyonluğu doyasıya eğlenerek kutladı. Maçın ardından kupa ve madalya töreni gidildi. Şampiyon Alaplı Pestilci Ortaokuluna şampiyonluk kupasını Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ve Okul Sporları Tertip Komitesi üyesi Turan Altındaş verdi. İkinci olan Yayla Ortaokuluna kupa ve madalyasını Spor Şube Müdürü Gazel Güven ve Futbol antrenörü Selim Oral takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Kemal
Mustafa Kemal - 1 yıl Önce

Birincisi fotoğraf üzerine yazılan başlık için tebrik ediyorum nasıl başardınız adamların yüzünü kapatmayı suçlu gibi...
İkincisi 'aynanda ' cümlesi için tekrar ediyorum tebrik ediyorum.. Bizim duymadığımız sizin aşina olduğunuz konuşma dilindeki yazma şekli..
Atillacığım çok vahim hatalar - Düzeltelim arkadaşlar habere biri baksın Emrahhhhhhhhh....

SIRADAKİ HABER