Milli atlet kampa girdi, hedef Avrupa Şampiyonası

Zonguldaklı milli atlet Doğukan Kilcioğlu Ankara'da yapılacak olan olimpik baraj denemeleri için Antalya'da kampa girdi. 

Milli atlet kampa girdi, hedef Avrupa Şampiyonası


Zonguldaklı milli atlet Doğukan Kilcioğlu, 18-19 Mayıs tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olimpik baraj deneme yarışları öncesinde Antalya'da kampa girdi. Kampta son hazırlıklarını sürdüren Kilcioğlu 13 günlük kampın ardından 17 Mayıs'ta Ankara'ya hareket edecek. Milli atlet müsabakada 14.20 derece yaparak İsveç'te yapılacak olan Gençler Avrupa Şampiyonası biletini almayı hedefliyor. 

Hedef Avrupa Şampiyonası 

Zonguldaklı milli atletin antrenörü Utku Duman, "Doğukan şu anda Antalya'da kampa girdi. Ankara'da yapılacak olan baraj denemelerine çok iyi hazırlandık. Amacımız 14.20 yaparak İsveç'te yapılacak olan Gençler Avrupa Şampiyonası biletini almak. Doğukan bu dereceyi yapacak düzeyde. İnşallah o dereceyi yaparak tekrar milli formayla ülkemizi temsil edecek" diye konuştu. 

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 17:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Veli
Ali Veli - 1 yıl Önce

Zonguldaklı milli atlet kampa girmiş, siz de haber yapmışsınız, eyvAllah. İyi de bu atletin branşı nedir arkadaş? 14.20 derece yapmak istediğini yazmışsınız. Ne derecesi bu? Üç adım atlamada 14 metre 20 santim mi atlayacak? 100 metreyi 14.20 saniyede mi koşacak? Ne iş yapıyor bu milli atlet? Bu nasıl habercilik yahu!

SIRADAKİ HABER