Maçlar yarın başlıyor...

22-25 Mart tarihleri arasında Zonguldak’ta gerçekleştirilecek olan 1.kademe U-14 Türkiye şampiyonası grup müsabakalarının kuraları Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda çekildi.

Maçlar yarın başlıyor...

 

22-25 Mart tarihleri arasında Zonguldak'ta gerçekleştirilecek olan 1.kademe U-14 Türkiye şampiyonası grup müsabakalarının kuraları Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda çekildi.

 

Gerçekleştirilen kura çekimine Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda Başkanı Kemal Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel, Şube Müdürü İbrahim Açıkgöz, TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, İl Hakem Kurulu adına hakem atama sorumlusu Mustafa Eker, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ve Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna katıldı.

U-14 1.kademe müsabakalarına İstanbul Selimeyespor, Ankara Elmadağ Belediye, Ankara Bugşasspor, Düzce 1907spor ve Sakarya Erenlerspor olmak üzere 5 takım katıldı. İstanbul Bayrampaşa ise müsabakalara katılmadı. Perşembe günü saat 14:00'da Fener Sahasında Düzce 1907spor-İstanbul Selimiyespor ve  16:00'da Elmadağ Erenlerspor arasında oynanacak. Pazar günü ise final maçı Fener Sahası'nda 11.00'da oynanacak

Kura çekiminde açılış konuşmasını Kemal Demir yaptı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, takımlara başarı temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER