Kadın Voleybol takımı yarı finale çıktı

Çaycuma İlçesi’nde Oktay Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi kadın voleybol takımı Düzce’ de yapılan bölge müsabakalarında birinci olarak Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazandı.

Kadın Voleybol takımı yarı finale çıktı

Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde Oktay Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi kadın voleybol takımı Düzce' de yapılan bölge müsabakalarında birinci olarak Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazandı.

07-10 Şubat tarihleri arasında Düzce' de yapılan Voleybol genç kız A Grup müsabakalarında Zonguldak'ı temsil eden Çaycuma Ilçesinden katılan Oktay Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Voleybol takımı grubunda birinci gelerek yarı finale çıktı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, sosyal medya üzerinden sevincini dile getirerek; "İlçemiz Oktay Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Voleybol takımı Düzce' de yapılan bölge müsabakalarında birinci olarak Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Bu başarılarından dolayı okul idaresini, çalıştıran öğretmenimizi ve sporcu öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim" dedi.

Ayrıca Zonguldak ekibi Oktay Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Voleybol takımı ilk maçında Sakarya temsilcisini setlerde 3-0 yendi.

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 13:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zonguldak sevdalısı
Zonguldak sevdalısı - 1 yıl Önce

ŞENOL ŞANAL KORKUSU...BELEDİYE NASIL YÖNETİLİR BASKANLIK NASIL YAPILIR DISİPLIN NASIL SAĞLANIR GÖRECEK ZONGULDAK..MURAT UZUN A AKPARTİ LISTE BASI VERMEYLE OMER SELIM İ BITIRDİ.TEPKI BÜYÜK ORDA OLMADI BURDA BURDA OLMADI ORDA AYIPTIR AYIP

Tuncay Akyol
Tuncay Akyol - 1 yıl Önce

Arkadaşlar bi haberleri yaparken lutfen dikkatli olalim zira bu kızlarımız daha kucuķ lise duzeyi kadın demek olmamış

Semra Köktürk
Semra Köktürk - 1 yıl Önce

Bu haber yanlış ve eksiklerle dolu.Bir kere kadın değil, kız öğrenci onlar.İlçe milli eğitim müdürünün beden eğitimi ve spor hocasının ismini bilmemesi bir ayıp.Hadi o bilmiyor haber ajansı da öğrenme zahmetine katlanmamış.Büyük ayıp!!

SIRADAKİ HABER