Her şey sporcular için

Fener'de kapı tribünlerin altına yapılan fitnes salonu faaliyete geçti. Sporcuların tam verimli çalışabilmeleri içindede fitnes antrenörüde göreve başladı.

Her şey sporcular için

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Fener'de kapalı tribünlerinin altına sporcular için yapılan Fitnes salonu faaliyete girdi. İlk etapta sporcu sağlığı için yerlere sünger döşenen salonda şimdide malzemeler geldi. Sporcular için dambıllar, ağırlık istasyonları, vücut geliştrme aletleri, halatlar ve plates topları gibi malzemeler getirildi. Öte yandan yeni yapılan fitnes salonuna, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı fitnes antrenörüde göreve başladı. Yeni yapılan fitnes salonu ile birlikte sporcuların kondisyonlarının artırılarak zinde kalmaları sağlanacak.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, ''Fitnes salonunda çalışmalar başladı. Salonumuz için yeni malzemelerimizde geldi. Herşey sporcularımız için. İnşallah elimiizden geldiğince hizmetlere devam edeceğiz. Öte yandan sporcuların tam verimli çalışmaları için profesyonel fitnes antrenörü de göreve başladı. İnşallah çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz''dedi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
67gebze
67gebze - 9 ay Önce

ya ben 2 yıl önce falan stada iki adet dambıl bıraktım hem gittiğimde ben çalışırım hem milletin işi görülsün diye baktım birer hafta arayla hepsi çalındı onu bile çalacak adi insanlar var çok dikkatli olun

SIRADAKİ HABER