Ereğli yeni hocasını buldu...

Ereğli Belediyespor’da geçtiğimiz hafta aldığı 1-0’lık Beşyüzevler maçında alınan 1-0’lık yenilginin ardından antrenör Zafer Şahin istifa ederek takımdan ayrılmasından sonra yeni Antrenörü Teknik Direktör Ufuk Uysal oldu.

Ereğli yeni hocasını buldu...

İstifanın ardından hazırlıksız yakalanan Ereğli Belediyespor'da takımın başına geçici olarak Kadın Futbol takımı antrenörleri Ercan Yaman ve Günal Taşdemir getirilmiş ve bu ikili bugün takımın başında idmana çıktı.

Zafer Şahin'in istifasının ardından yeni teknik adam arayışlarına giren Ereğli Belediyespor yönetimi son iki sezon Aksaray Belediyespor'u çalıştıran teknik adam Ufuk Uysal ile dün Ankara'da masaya oturdu. Uysal ile prensip anlaşmasına varan yönetim, başarılı teknik adam Uğur Uysal'u bugün için Ereğli'ye davet etti.

2017-2018 sezonunda Aksaray Belediyespor'u BAL'da çalıştıran Ufuk Uysal başarılı geçen sezonun sonunda 62 puan topladı. Ancak kendisi gibi 62 puana sahip olan Nevşehir Belediyespor averajla şampiyonluğa ulaştı, Ufuk Uysal ve Aksaray Belediyespor büyük bir üzüntü yaşadı.

Ufuk Uysal 2018-2019 futbol sezonuna da Aksaray Belediyespor'da başladı.  Sezona fırtına gibi giren Ufuk Uysal'lı Aksaray Belediyespor üst üste aldığı seri galibiyetlerle zirvede tek başına kaldı. 7 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik alan Aksaray 5'nci grupta 19 puanla liderliğini sürdürürken, en yakın rakibi Silifke Belediyespor'a 4 puan fark attı.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER