Ereğli Belediyespor için Birlik ve Beraberlik Buluşması

Kdz. Ereğli'de protokol üyeleri, Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü Yönetimi, teknik heyet ve sporcular, Kdz. Ereğli Belediyespor'a yardım için "Birlik ve Beraberlik Buluşması"nda bir araya geldi.

Ereğli Belediyespor için Birlik ve Beraberlik Buluşması

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Kdz. Ereğli Belediyespor, kent protokolü ile "Birlik ve Beraberlik Buluşması"nda bir araya geldi.

PROTOKOL, EREĞLİSPOR FORMASI GİYDİ

“Başarı için, şampiyonluk için… Formanı Al, Takımına Destek Ol!” kampanyası kapsamında formaları ilk giyenler, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Belediye ve Kdz. Ereğli Belediye Spor Kulübü Başkanı Halil Posbıyık, Kulüp 2. Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Soner Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş oldu. İlçe protokolü, 67 numaralı Ereğli Belediyespor formalarını giyerek kampanyaya destek oldu.

Ereğli Belediye Spor Kulübü 2. Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, kampanya, yapılan transferler ve takımın son durumu hakkında bilgi verdi.

“EREĞLİ TARİHİNDE OLMADIĞI KADAR BİRLİKTELİK VAR”

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, yaptığı konuşmada “Ereğli’nin tarihinde olmadığı kadar bir birliktelik var. Her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız. Bu şehrin takımını hak ettiği yere elbirliği ile çıkaralım. Mücadeleye devam edeceğiz. Bizler her zaman yanınızdayız” dedi.

“HERKESİN BU KENT İÇİN SAVAŞMASI LAZIM”

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve Ereğli Belediye Spor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, konuşmasında şunları söyledi:

“Bizim birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Her konuda birlik ve berberlik içinde olmamız gerek. Siyaset, siyaset meydanlarında kalmalı. El ele vererek bu kentte yaşayan insanların refahını yükseltmek zorundayız. Sporda, sanatta, kültürde ve her alanda hizmetlerde iyi noktalara gelmemiz için çalışmalıyız. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Sporu, mücadeleci bir takımla, ahlaki değerlere bağlı kalarak yapmalıyız. Herkesin bu kentin takımı için çalışması lazım. Gerçekten iyi bir ekiple yola çıktık. Elimizden geleni yapıyoruz. Ekonomik sıkıntıların yüksek olduğu zamanda, yeni projelerle takımı ayakta tutmak için herkes elinden geleni yapıyor. Son derece memnunum. Başarıya doğru yürümeye başladık. Devamını getirmemiz şart. Ereğli halkının da bu kampanyaya destek vereceğinden kuşkum yok.”

“HER FORMA BİZİM İÇİN BiR RUHTUR”

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, konuşmasında, “Başarının temeli inanmak ve koşuşturmak” diyerek; “Kaymakamlık olarak bize ne düşerse hazırız. Bütün kuruluşların yanında olduk. Belediyenin düzgün bir iş yaptığını, başarılı proje yaptığını görüyorum. Kulübümüzün tesisleri güzel. Sporculara verdiği imkânlar güzel. Belediyemiz taşın altına elini koyuyor. Herkes çaba içinde. Herkes bu formayı alarak destek olmalı. Takım ruhunu yakalamak önemli. Formayı alan her kişi bizim için bir ruhtur. Ben de elimden gelen desteği vermeye hazırım."

"Birlik ve Beraberlik Buluşması", Karadeniz  Ereğli Belediye Spor Kulübü’nün kampanyası için iyi bir başlangıç oldu; katılan konukların destekleriyle kısa sürede bin adet forma satıldı.

Öte yandan, “FORMANI AL, TAKIMINA DESTEK OL!” kampanyası kapsamında 100 liraya satışa sunulan formalar, Abdi İpekçi Sergi Salonu (Eski Belediye Binası Yanı), İş Bankası Önü ve Sahil Bandı Kitap Satış Noktasından (Sahil Taksi Karşısı) temin edilebiliyor.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü, ağaç, masa ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ağaç ve açık hava

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER