"Bu Ligde Kim İstiyorsa O Kazanıyor”

Zonguldak Kömürspor’un takım kaptanı Hakan Çevik, Cumartesi günü Devrek İlçe Stadı’nda oynanan Anagold 24 Erzincaspor ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çevik, rakiplerinin kendilerine karşı tek bir pozisyonlarının bile olmadığını vurgulayarak, “BU ligde kim istiyorsa, o kazanıyor.” ifadesine yer verdi.

"Bu Ligde Kim İstiyorsa O Kazanıyor”

“BİZE KARŞI DA POZİSYONLARI YOK”

Son haftalardaki mağlubiyetlerin üzücü olduğunu belirten Çevik, “Artık herkes farkındaydı ve kazanmamız gerekiyordu. Herkesin mücadelesini gördünüz. Canla başla mücadele ettiler takıma karşı. Adamlar ikinci sıradalar ve mağlubiyetleri yok. Bize karşı da pozisyonları yok. Yani bu ligde kim istiyorsa o kazanıyor. Çocuklar ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Söylenecek söz yok. İnşallah böyle mücadeleye devam edersek sıkıntı yaşamayız.” şeklinde konuştu.

“GÜVENİRLERSE SIKINTI YAŞAMAYIZ”

Elazığspor müsabakasına motive olarak çıktıklarını ifade eden Çevik, “3 hafta üst üste kaybetmenin verdiği etki de vardı. Herkes bir şekilde toparladı. Herkes farkında olduğu için bu müsabakaya daha fazla motive olundu. Bundan sonraki haftalarda daha iyi olacağını düşünüyoruz.  Zonguldak halkının bize her zaman güvenmesi gerekiyor. Bize güvenirlerse sıkıntı yaşamayız. İnşallah daha iyi bir Zonguldakspor izletmek isteriz.” dedi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER