Başkan gelecek sezon için karamsar... "Yüksek maliyetlerle futbolcu almamız mümkün değil"

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, önümüzdeki sezon planlamaları ile ilgili bilgi verdi. Başkan Caner, kulüplerde ekonomik şartların ağırlaştığını ifade ederek, “Yetenekli gençlerle oluşturacağımız bir takımla yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Başkan gelecek sezon için karamsar... "Yüksek maliyetlerle futbolcu almamız mümkün değil"
Başkan Caner yaptığı açıklamada ilk olarak Türkiye Futbol Federasyonu’nun ligleri erteleme kararının doğru olduğunu ifade ederek, “Federasyona teşekkür ediyoruz. Daha önce alınan kararı doğru bulmuyordum. Bu yeni alınan karar, yerinde bir karar. Kulüplerden pandemi sürecinde istenilen şartlarla sahaya çıkmaları mümkün değil. Ne maddi olarak ne de manevi olarak… Bundan sonraki süreç Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenecek. Şampiyon olacak takımlar ve küme düşecek takımlar tescillenecek.
“EKONOMİK ŞARTLAR ZORLAŞTI”
Önümüzdeki sezon için bir an önce hazırlıklara başlamaları gerektiğini vurgulayan Başkan Caner, “Artık önümüzdeki sezon için hazırlıklarımızı yapmamız lazım. İnşallah iyi bir hazırlık aşaması planlarız, hayata geçiririz. Tüm temennimiz o. Önümüzdeki sezon daha güçlü rakipler ortaya çıkacak. Onun için en iyisini yapmaya çalışacağız. Ekonomik şartlar çok ağırlaştı. Artık yüksek maliyetlerle futbolcu almamız mümkün değil. Yetenekli gençlerle oluşturacağımız bir takımla yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 5 ay Önce

Bu sene ucuz yırttık ama seneye siz başta olursanız kesin küme düşeriz şimdiden başladınız paramız yok diye daha niye ısrar ediyosunuz takımı isteyen var verinde şehir bi rahat etsin yoksa bütün sizin emekleriniz boşa gidecek burda bırakın artık bundan sonrasını götüremezsiniz zaten

SIRADAKİ HABER