"Zonguldak'a derman olacağız"

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Şenol Şanal, kahvaltıda basın mensupları ile bir araya geldi.

"Zonguldak'a derman olacağız"

Kahvaltı programına, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman, Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, belediye meclis üyeleri ve partili katıldı.

CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney toplantı ilişkin yaptığı açıklamada, “31 Mart Zonguldak’ta Cumhuriyet Halk Partisi’nin tekrar Belediye Başkanlığı anlamında Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir daha göklere bayrağını çekme günüdür. Zonguldak’ta nerede kaldıysak, başlayarak yolumuza devam edeceğiz. Zonguldak’ı mühendise teslim edelim. Zonguldak tekrar yaşanabilir bir şehir haline getirelim.”

İyi Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen de bir konuşma yaparak, “Zonguldak’ta 25 yerde belediye başkanı ve onunla birlikte gitmek isteyen seçecek. CHP ve İyi Parti ortak aday olarak hem başkanımızın hem de meclis arkadaşlarımızın çoğunluğu olarak seçimi kazanarak Zonguldak’ı yönetmesini arzu ediyoruz. Allah’ın izniyle ve Zonguldak halkının takdiriyle  bunuda başaracağınıza yürekten inanıyoruz. Eğer Ak Parti hükümeti gelirse 1 Nisan dan itibaren faturalar yükselecektir. Ekonomik anlamda sıkıntılar katlanarak büyüyecektir. Zonguldak küçülmeye devam edecektir. Bizim amacımız birlikte beraber iyi şeyler yapmak. İşte bu anlamda herkesi yanımızda olmaya davet ediyoruz. Ekibimiz Zonguldak’a hizmet etmek için yola çıkmış bir ekiptir. Böyle bir ekibi zillet gibi bir takım kötü sözlerle eleştirenleri kınıyorum. Kötü söz sahibine aittir.”

Şenol Şanal da yaptığı açıklamada, “Bu dönem derman belediyecilik olarak genel merkezimiz tarafından finans edildi. Bizlerde bilgi birikimimiz ve kültürümüz dahilinde ilave ettiğimiz başka hizmetlerle halkın yüreğini dokunmak onların yüzünden tebessüm oluşturmak ve netice itibari ile yaptığımız hizmetlerle bu şehri yaşanan bir şehir haline getirmek istiyoruz. İstihdama yol açarak iyi bir proje çalışması yapıyoruz. Zonguldak belediyesinin imkân ve kabiliyetlerini biliyorum. Biz zaten tek yürek Zonguldak halkına hizmet etmek üzere bu projeleri hayata geçireceğiz. Hayır dualarını alacak iyi bir yönetim ortaya koyacağız. Martın sonu bahar güzel günler göreceğiz Zonguldak. Zonguldak belediyesinin yeni bir asfalt tesisi ile hem kendi bünyesindeki sorunları bir kısmını halledilmesi hem çevre belediyenin ihtiyaçlarına cevap vermesi ile kurulacak bu tesisin yaratılması açısından insanların da bir gelir kapısı aranacak olmasından dolayı çok önemli bir proje olduğunu söylüyorum.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 14:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
işcı
işcı - 1 yıl Önce

Benbişey merak edıyorum 3senedir baskan yardımçilıgı yaptinz zonguldak icin ne yaptinız sız

Sait barutçu
Sait barutçu - 1 yıl Önce

Çaydamara giden Şanal ekmek ten başlayıp Köy hizmetlerinde biten Devrek caddesinin durumundan belli nasıl derman oldğunuz ve olacağınız.

Hüseyin bezir
Hüseyin bezir - 1 yıl Önce

Önce suyun fiatini dusurun ve yolları yapın yeter başka hiçbirşey istemiyoruz

Sakaci
Sakaci - 1 yıl Önce

Kelin merhemi olsa kafasına sürer misali siz önce kendinize derman olun. Gölge etmeyin başka ihsan istemez.

SIRADAKİ HABER