Yerel seçim hazırlıkları başladı... Tüm başkanlar oradaydı

 Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde, yerel seçim çalışmalarının belirleyicisi olacak olan “Yerel Seçim Vizyon Toplantısı” Çankaya Belediyesi, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşiyor.

Yerel seçim hazırlıkları başladı... Tüm başkanlar oradaydı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde, yerel seçim çalışmalarının belirleyicisi olacak olan "Yerel Seçim Vizyon Toplantısı" Çankaya Belediyesi, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşiyor. CHP İl ve İlçe Başkanları, Milletvekilleri, Belediye Başkanlarının da katılımıyla geniş bir çerçevede gerçekleştirilen toplantıya, Zonguldak Heyeti olarak CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın katılım gösterdi.

CHP'nin yeni belediyecilik anlayışının ana kodlarının yer aldığı toplantının gündeminde, kentleri daha yaşanılır kılmak ve vatandaşların yaşamaktan mutlu olduğu yerler haline getirmek adına çözüm önerilerinin de yer aldığı bir çok plan ve strateji yer alıyor.

Toplantı, Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği'nin (SODEM) ödül töreni ile sona erecek.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER