Şenol Şanal’dan Akdemir’e ziyaret

CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir makamında ziyaret etti. Ziyarete CHP eski İl Başkanı Halil Fırat ve meclis üyesi adayları eşlik etti.

Şenol Şanal’dan Akdemir’e ziyaret

Ziyarette Akdemir'in yüzünün asık ve gergin olması dikkat çekti. Bu yarışın bir bayrak yarışı olduğunu belirten Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; Değerli başkan adayı değerli meclis üyeleri nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim. Dileğim o ki CHP'nin bayrak değişimini en şekilde yapmasıdır. Önemli olan bayrağı düşünmemektir. Elimizden geldiğince birlik ve beraberlik içinde çalışmamızı yapacağız. Ben başkanıma başarılar diliyorum. Yaptığımız hizmetler oldu. Yapamadığımız hizmetler oldu. Yapamadığımız hizmetler için halkından özür diliyorum" dedi. 

CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şenol ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Beni ve ekibime bu güzel karşılamanızdan dolayı size teşekkür ederim. Yapamadığınız hizmetler konusunda mutlaka küçük kusurları vardır. Fakat fotoğrafın tamamına bakmak lazım. Elinizden geleni yaptığınızı ben ve ekibim iyi biliyor. 1 Nisan sabahı Sizden aldığımız bayrağı daha yukarılara taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sosyal  belediyeciliği benimseyerek herkesin yüzünü güldürmek için yola çıktık. İyi şeyler yapmak istiyoruz. Ben size şahsım ve ekibim adına yeniden teşekkür ediyorum" dedi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
halkan biri
halkan biri - 1 yıl Önce

iki soyguncu suratlara bakın ben kesemi doldurdum sıra sanamı geldi ger gibi halk bunlara nasıl oy veriyor şaşıyorum sizi yatacak yeriniz zonguldağın içine ettiniz size hakkım haram olsun

SIRADAKİ HABER