Selim Alan: “İttifakı düşünmüyorum”

AK Parti Zonguldak belediye başkan adayı Ömer Selim Alan, TRT de çıkan ittifak haberin ardından değerlendirmede bulunarak ittifakı hiç düşünmediğini çıkan habere inanmadığını ifade etti. 

Selim Alan: “İttifakı düşünmüyorum”

Alan yaptığı açıklamada, İttifakın olmayacağını her iki partinininde Kendi adaylarıyla yola çıkacağını belirterek şunları dedi;

“Çıkan haberden sonra hemen olayın gerçeğini il başkanımıza sorduk. İl başkanımızın da bir malumat olmadığı için vatandaşlarımız bize gönül veren insanlar aradılar sordular ve bizim de bir malumatımızın olmadığını söyledik. Ancak belli bir süre sonra haberi kaldırmışlar. Böyle bir şey olsa zaten il başkanımıza genel merkez bildirir. Böyle bir şeyin olma ihtimalini hiç aklımıza getirmediğimiz için ben çok inandırıcı bulmadım. O yüzden biz de çalışmalarımıza devam ettik. Ben ittifak olmayacağını ve her iki partinin kendi adayıyla seçime gideceğini yola devam edeceğini düşünüyorum.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 12:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetçi
Gurbetçi - 1 yıl Önce

Zonguldak ta Akp kazanamaz.Kim ne derse desin secim CHP nin

Kahraman
Kahraman - 1 yıl Önce

Peki ya olursa topu il bşk na niye atıp durunuz velev ki oldu yapacanız dediler o zaman tavrınız o yada senin başk olması fark eder mi onu deyin hele bi! İl bşk saten keyfi yerinde mağlubiyeti yükleyecek yer arıyor ????????

Kerim
Kerim - 1 yıl Önce

İttifakı sen kim oluyorsun da düşünmüyorsun. Sana sormazlar. Bunun kararını reis verir. Sen partinden oy alamıyorsun. Bu ne kibir.

gercekci.
gercekci. - 1 yıl Önce

siz.devam.edin.chp.siyrilsin

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Yorumu dikkatli okuyun ve doğru yorum yapın lütfen olacağını düşünmüyorum demiş ne hazımsız insanlarsınız anlamıyorum.Aday böyle çalışkan dürüst ve başarılı olunca ne söyleyeceğinizi sapıttınız

SIRADAKİ HABER