Sekme adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak Merkez ilçe Kadın Kolları kongresi Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongre öncesinde Selma Yıldırım Görmüş'ün ardından Zehra Sekme'de başkan adaylığını açıkladı.

Sekme adaylığını açıkladı
Düzenlenen basın toplantısında da Zehra Sekme yaptığı konuşmada göreve talip olduğunu ve delegelerden destek istediğini belirterek şunları söyledi.
"Biz Cumhuriyet Kadınları İstiklal ve Cumhuriyetimizi korumayı birinci vazife bilenleriz.Demokrasiye olan inancımız ile güzel ülkemizde yaşanan ekonomik sorunlar,eğitim,adalet ve özgürlükler alanında yaşanan sorunların aşılmasında kadın gücünü ve iradesini ortaya koyacağız.
Partimizin ilkelerinden taviz vermeden kadınlarımız,gençlerimiz ve ana kademe yöneticilerimiz ile birlikte güçlü bir örgüt yapısı oluşturarak fark yaratmak için Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığına adayım. Tüm kadın üyelerimizi 23 Şubat Pazar günü saat 11:00’de yapılacak kongremize davet ediyor. Desteklerini bekliyorum."dedi
ZEHRA SEKME KİM:
1973 Yılında Zonguldak'da doğdum. 1990 Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum. 1994 yılında İstanbul Uludağ Turizm Şirketinde 8 sene yöneticilik yaptım. 2 erkek çocuğu annesiyim. İş hayatına çocuklarım olduktan sonra biraz ara verdim. 1999 depreminde Zonguldağa taşındım. 2004 yılında temizlik büro açtım Zonguldak da. Şu an sahilde esnaflık yapıyorum. Doğuştan beri Atatürkçü bir ailede yetiştim. Her seçimde mücadelelere dışardan destek oldum. Şu an Diyabet ve Kronik Hastalıklar derneğinde basın sözcüsüyüm"dedi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER