Şehit aileleri ve gaziler kahvaltıda buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak il Başkanlığı tarafından maden mühendisleri lokalinde şehit aileleri ve muharip gazilere kahvaltı programı düzenlendi.

Şehit aileleri ve gaziler kahvaltıda buluştu

Gaziler haftası nedeniyle merkez ilçede bulunan şehit aileleri ve gaziler CHP Zonguldak İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. 

Düzenlenen kahvaltı programına, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, şehit yakınları ve gaziler katıldı. CHP İl Başkanı Hakkı Güney, gaziler haftasını kutlayarak, geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan terörle mücadele gazisi Hasan Özdemir’in başına gelenlerden dolayı üzüntü duyduklarını, böyle bir olayın bir daha yaşanmaması gerektiğini ifade ederek katılan herkese teşekkür etti.

Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz da, Şehit ailelerini ve gazilerini bir araya toplayan il ve ilçe yönetimine teşekkür ederek geçtiğimiz günlerde saldırıya maruz kalan terörle mücadele Gazisi Hasan Özdemir’e geçmiş olsun dileklerini ve böyle bir olayı tasvip etmediklerini ifade etti.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER