“Seçime 3 ay kala gelip ben başkan olacağım diyemez”

Elmas TV de Atilla Öksüz'ün hazırlayıp sunduğu Günün Manşetleri programına Ak Parti Filyos Belediye Başkan Ömer Ünal telefonla bağlanarak gündemi ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Seçime 3 ay kala gelip ben başkan olacağım diyemez”

Elmas TV de Atilla Öksüz'ün hazırlayıp sunduğu Günün Manşetleri programına Ak Parti Filyos Belediye Başkan Ömer Ünal telefonla bağlanarak gündemi ilişkin açıklamalarda bulunarak en büyük projesinin Filyos’a doğalgaz getirmek olduğunu söyledi.

CHP Filyos Belediye Başkan adayı Gerçek Ülker ile yaşanan rekabet hakkında da açıklama yapan Başkan Ünal” Rakip rakiptir tabi onunda alacağı oylar var ancak bir yere belediye başkan adayı olmadan önce memleketi tanımak lazım. Orada ki insanların acısını da sevincinde de birlikte olmak lazım. Sen seçime 3 ay kala gelip bir yerde ben belediye başkanı olacağım dersen bu iş zaten doğruda değildir. Bırakın şunu nüfusunu bile seçimden 2 - 3 ay önce Filyos’a aldı. Benim fazla eleştirim yok kendisinin bilmesi gereken birkaç konu vardı onu aydınlatmak için söyledim benim eleştiriyle işim yok kendi yoluma devam ediyorum onlar da kendi yollarına devam etsinler en büyük hakem halk 31 Mart’ta gelir oyunu verir ne sonuç çıkarsa biz saygı duyarız. 31 Mart’ı bekleyeceğiz kimin haklı olup olmadığını göreceğiz” dedi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 18:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sanane
Sanane - 1 yıl Önce

Yolsuz Ömer mi o demek ki Filyosu yiyeyiye bitiremedi

SIRADAKİ HABER