Polemik büyüyor... " Benim bildiğim Şenol Şanal fırıncıdır..."

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal'a sert tepki gösterdi.

Polemik büyüyor... " Benim bildiğim Şenol Şanal fırıncıdır..."

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan ziyaretlerine devam ediyor. Alan bugün akaryakıt istasyonlarını, Emniyet taksi durağı esnaflarını ziyaret etti, esnaflardan ve vatandaşlardan destek istedi onlara içinde projelerin yer aldığı broşür dağıttı.

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr.Ömer Selim Alan seçimlere 15 gün kaldığını belirterek durmadan çalışacaklarını ifade etti.
AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr.Ömer Selim Alan, kendisi hakkında," Selim Alan kendisi doktordur gitsin doktorluk yapsın, belediyecilik mühendisilik işidir ben mühendisim onlar belediye başkan olursa önüne gelen evrakı anlamaları aylar sürer, çeşmeden su bile akmaz. Ben üç sene belediye başkan yardımcılığı yaptım ve her şeyi biliyorum" ifadesini kullanan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal'a sert tepki gösterdi.
Selim Alan ,"normalde diğer belediye başkan adayları hakkında herhangi bir eleştiride bulunmam. Ben sadece kendi yapacaklarımı anlatıyorum. Ancak Sayın Şenol Şanal'ın böyle bir ifade kullanmasına üzüldüm. Sayın Şenol Şanal benim bildiğim mühendis değil fırıncıdır ve biz onu hep fırıncı olarak tanıdık. Kendisi 3 yıl belediye başkan yardımcılığı 5 yılda belediye meclis üyeliği yaptı. Aynı eleştiriyi neden Muharrem Akdemir 'e yapamadı peki. Biz Zonguldak Belediye Başkanı olmaya talibiz. Belediyecilik bir ekip işidir ve ekibimizde gerçekten konusunda uzman kişler var. Genç bir ekibiz ve Zonguldak'ın yüzünü güldürmek istiyoruz." dedi.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 16:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarık
Tarık - 1 yıl Önce

Sen nesin, kızılayın koltuğunda boş boş oturup maaş alan, peşine de partinin imkanlarını kullanıp, şirketine iş alansın. O en azından partinin imkanlarını işinde kullanmamış.

Demir
Demir - 1 yıl Önce

Ya kardeşim sana daha partinin içindekiler inanmıyor halk nasıl inanacak

Doktorcuk
Doktorcuk - 1 yıl Önce

E bu Selim e de "kancı" diyorlar. Bu ne ayip bir üslup? Tv programina çıkamayan dr demek ki iyice sıkıştı... Vatandaşın bağışladığı kanla doktorum diye hava atacagina babanın ekmeğini satarsın. Daha onurlu olur...

SIRADAKİ HABER