Muharrem Akdemir İl Başkanı mı oluyor? İşte ilk açıklama...

Zonguldak’ta ismi CHP’de il başkanlığı için geçen eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir tartışmalara son noktayı koydu. 

Muharrem Akdemir İl Başkanı mı oluyor? İşte ilk açıklama...


 

Akdemir yaptığı açıklamada aday değilim diyerek şunları söyledi; “Bizim amacımız partimizin oylarını yükseltmek. Tüm amacımız budur. Yoksa olduğu yerde saymak geriye gitmektir. Halkımızla olan bütünlüğümüz’ü sağlamak mükemmel bir şeydir. Halk ile ilişkileri bozmamak çok önemlidir. Biz halkın temsilcileri olduk ve şu anda halkın içindeyiz. Sağ olsunlar Allah razı olsun Zonguldak halkının hepsine teşekkür ediyorum ve hepsini sevgiyle saygıla anıyorum. Keşke seçim kaybedilmeseydi. Partimiz keşke Zonguldak’ımızı kaybetmeseydi bu çok önemliydi ama beş yıl çabuk geçer. Bu beş yılın en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor arkadaşlara da tavsiyem budur.”dedi.

Akdemir, 'Siyasi hayatınıza nasıl devam edeceksiniz?' sorusunu, "Bununla ilgili herhangi bir düşüncem yok." diyerek cevapladı.
Akdemir İl Başkanlığı için herhangi bir düşüncesinin olmadığını da sözlerine ekledi.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 19:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
cevdet sevimli
cevdet sevimli - 1 yıl Önce

bu şahsı haber yapıp insanları meşgul etmeyin.zonguldak kurtuldu iş bilmez birinden.kendi partisinin bile sıkıldığı biri.aslında hesap sorulmalı...

zonguldak 67
zonguldak 67 - 1 yıl Önce

muharrem zonguldakta bir Allahın sana oy verirmi

Kaptan
Kaptan - 1 yıl Önce

Bartina ciftligine yerlesir bag bahce yapar.

Gnçzng
Gnçzng - 1 yıl Önce

Zonguldak CHP’nin iyi bir yere gelmesini istiyorsanız senin ve senin gibilerin partiden istifa etmesi lazım çünkü sen ve senin gibiler oldukça bu partiden bişey olmaz senin yüzünden zong kaybedildi

SIRADAKİ HABER