Metin Soydaş'tan istifa açıklaması... "Adımın onlarla anılmasını istemedim"

Elmas TV’de Atilla Öksüz’ün hazırlayıp sunduğu Günün Manşetleri programına telefonla bağlanan MHP eski İl Başkanı Metin Soydaş, soruları yanıtladı.

Metin Soydaş'tan istifa açıklaması... "Adımın onlarla anılmasını istemedim"

Elmas TV’de Atilla Öksüz’ün hazırlayıp sunduğu Günün Manşetleri programına telefonla bağlanan MHP eski İl Başkanı Metin Soydaş, geçtiğimiz günlerde partisinden istifa etmesi ile ilgili canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Soydaş’ın açıklaması şu şekilde ;

“Bu günlerde birlik beraberlik ortamına ihtiyacımız var. Parti içerisinde ki sıkıntılar artık hatta safhaya çıkmaya başladı. Problemler oluyordu il ile ilçeyle alakalı. Belediye başkanı adayımız ile ilgili sorular geliyor. Ben siyasette hep farklı ve doğru şeyleri söyledim bu güne kadar. Tabi dediğim bu sıkıntılar da hat safhaya dayandığı için anılmak istemedim bunlarla açıkçası olay bu yani.

Tabi şimdi bu herkesin aklına yeni partiye geçeceğim tarzında bir şey gelebilir. Ama yeni parti ile hiçbir görüşmem yok. Şuan da köşeme çekildim Zonguldak’a hizmet etmeye bekliyorum. Sosyal medya hesabımdan kimsenin konuşmadıklarını ve söylemediklerini yazıp yayınlayacağım. “

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER