Kilimli AK Parti adayı Kamil Altun'dan flaş açıklama

AK Parti'nin Kilimli Belediye Başkan adayı Kamil Altun, Elmas TV'de Günün Manşeti programında Atilla Öksüz'ün sorularını cevapladı. Altun, ilçeye yapacağı hizmetlerde iktidar gücünü kullanacağını belirterek önemli mesajlar verdi.

Genç olmam avantaj

Kilimli'de uzun yıllardır esnaflık yaptıklarını, vatandaş tarafından tanındıklarını belirten Kamil Altun, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Vatandaşla birebir temasında olumlu sinyaller aldığını ifade eden genç aday, başkanlık koltuğuna oturması halinde AK Parti'nin gücünü etkili bir şekilde kullanacağını vurguladı. 

Altun şu ifadeleri kullandı:

İktidar gücü önemli

İktidarın gücünü arkamıza aldığımızda, gençlik enerjimizle birleştirip ortak akılla hizmette kaliteyi yükselteceğiz.

Çamur ve çukur kalmayacak

Memleketimizi çukurdan, çamurdan ve çöpten kurtaracağız. Yaşanabilir bir hale getireceğiz.

Öncelik tabi ki yolların

En acil sorunlardan yola çıkacağız. Önce altyapı sorununu çözeceğiz, ardından da yolları halledeceğiz.

Sahil yolu tamamlanacak

Sahili vatandaşa kazandırıp, sahil şeridindeki yolu bir an önce kullanıma sokacağız. 

İlçeye yapacağı yatırımların başında sahil şeridinin halka kazandırılması ve trafiğe açılması için önemli adımlar atılacağını ifade eden AK Partili aday, "Bu süreçte iktidarın gücü önemli. Yatırımların gelmesini, hizmette kalitenin artmasını böylece sağlayacağız. Ayrıca gençliğin getirdiği enerjimi de sonuna kadar kullanacağım. Kilimli hızla kalkınacak" diye konuştu. 

Kilimli'de işe acil sorunları gidererek başlayacağını net bir şekilde ifade eden başkan, adaylar arası tartışmalardan kaçınacağının ve kucaklayıcı bir dil kullanacağını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER