İttifakta miting çatlağı...

İttifakta miting çatlağı...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, sosyal medya hesabından AK Parti binasından bu gün gerçekleşen MHP lideri Bahçeli’nin mitingi öncesi alanın fotoğrafını çekip alanın boş olduğunu ifade edenlere yönelik paylaşımda bulundu. 

Kıransoy sosyal hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın miting öncesi alanın fotoğrafını parti binasından çekerek şu paylaşımda bulundu; “Akp penceresinden MHP Zonguldak mitingini başlamadan  çekip haber yapanlara cevabım AKP  Zonguldak mitinginin başladığı anın fotoğrafıdır” ifadelerini kullandı.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 11:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
sevil
sevil - 6 ay Önce

aynen bu işte. algı yönetimi yapıyorlar akıllarınca. selim alan ın seçimi kazanamayacağı anlaşılınca. bu yollara başvurmaya başladılar.

Necmi
Necmi - 6 ay Önce

Bunların düşüncesi hep böyleydi. Kendi menfaatlerine bir şey olduğu zaman ittifak. Hamdi Ayan için bir şey olunca yapmadıkları katakülle kalmıyor.

Aylin
Aylin - 6 ay Önce

Terbiyesizlik yapmışlar. Her zaman yaptıkları şey. İşlerine gelince ittifak. İşlerine gelmeyince algı yönetimi. Miting başlamadan algı yönetimi başlamış demekki. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar seçim alma şansları yok. Bir dahaki döneme çalışsınlar algı yönetimi yapsınlar.

SIRADAKİ HABER