İstifa edecek mi, dün gece neler yaşandı? Hakkı Güney canlı yayında açıkladı

CHP İl Başkanı Hakkı Güney, CHP adayının belirlenmesi sürecinde yaşananları anlattı. Güney; Ali Bey’in ismi Parti Meclisine gelince büyük itirazlar oldu. İtirazların nedeni Ali beyin parti tabanında olmaması. Sonuç olarak Ali Uzun parti meclisinde onaylanmadı. Bunun üzerine Şenol Şanal’ın dosyası getirildi ve parti meclisinde onaylandı. Halil Posbıyık’ın ismi parti meclisinde itiraz görmeden kabul edildi.
Geçtiğimiz günlerde Şenol Şanal’ın il yönetimi hakkında yaptığı açıklamalar hakkında da konuşan İl Başkanı Hakkı Güney;”Zonguldak Belediye başkan adayı Şenol Şanal’dır biz örgüt olarak onunla hareket edeceğiz ve seçimi alacağız. Bizim kavga gibi bir lüksümüz yok, biz CHP için mücadele eden insanlarız.“dedi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 16:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Can
Kemal Can - 1 yıl Önce

Nasıl bir surata sahipsin sen ya utanmaz.

laz kızı
laz kızı - 1 yıl Önce

bu kadar umutlu konusmayın bence alamazsınız...ali uzun olsaydı mıllet bgozu kapalı verecektı...dıger partılerın sansı bıle olmayacaktı..yanlıs yaptınız..

Erdal Kavi
Erdal Kavi - 1 yıl Önce

Arabadan soğanları alırsın hakkı..Sen muaremle şanalı bi kefeye koy bakalım hangisi ağır basıyo Harunu getıremedın şanalcı oldun Haberın yok heralde Alanın merhem dağıttığından sende al biyerlerine sürersin

Alaattin hc
Alaattin hc - 1 yıl Önce

Zonguldaga ne yaptinizda secim alacaksiniz.mahalleler pislik camur cukur.

Ali tan
Ali tan - 1 yıl Önce

Kavga etmek lüks değildir cesaret işidir
Rüzgar nereye hepberaber oraya azıcık gurırun varsa istifa et hakkı güney

Rizeli
Rizeli - 1 yıl Önce

Sanaldan bir cacik olmaz gecmisi temz olmyan ticaretinde ahlaksiz bir adam muharremi mumla ararsiniz neyse gecmis olsun size

SIRADAKİ HABER