İşte Zonguldak anketinin sonucu!

İşte Zonguldak anketinin sonucu!
Son dönemde seçim tahminlerinde neredeyse birebir tutan sonuçlarıyla dikkat çeken ORC Zonguldak’la ilgili yeni bir anket sonucu açıkladı.
Buna göre MHP adayı Hamdi Ayan Yüzde 30.4, CHP adayı Şenol Şanal yüzde 28.1, Ak Parti adayı Ömer Selim Alan yüzde 25.8 görülüyor. Ankete göre kararsızların oranı ise 14.5.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 19:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur
Onur - 2 yıl Önce

Selim Alan ve ekibi bunada itiraz ederler ama 31 mart göründü. Zonguldak hizmet etmeyeni affetmez. Selim Alan 7 yıldır aktif siyaset yapıyor. Bir çivi çakmadı. Şimdi koltuk hevesi başladı. Ne yaptın da ne yapmayı vaadediyorsun. Hamdi Ayan’a ve Zonguldak’a hayırlı olsun.

salih.
salih. - 2 yıl Önce

değişiklik şart.HAMDİ AYAN kazanacak.buraya yazıyorum ki söz uçar yazı kalır. demedi demesinler.Cumhurbaşkanı geldiğinde fotoğraf netleşti.

İdris türkoğlu
İdris türkoğlu - 2 yıl Önce

Tabiki MHP hambi başkanımıza yakışır bu görevini eniyi şekilde yapar

Muhammet
Muhammet - 2 yıl Önce

MHP yoksa oyda yok o kadar Zonguldak ın kaderi Hamdi başkan la değişecek

Yasin tatar
Yasin tatar - 2 yıl Önce

Sonuna kadar destekliyoruz Hamdi başkanı inşaAllah alacağız bu seçimi

Özkan AÇIKGÖZ
Özkan AÇIKGÖZ - 2 yıl Önce

Zonguldak lı olarak hamdi ayan,ı desteklememişti tavsiye ederim oyumu istanbulda kullanıyorum orada olsam %100 MHP derdim Hamdi ayan olduğu için dürüst ve çalışkan

Madenci 67
Madenci 67 - 2 yıl Önce

Doğru söze ne hacet

tuncay
tuncay - 2 yıl Önce

zonguldak diğer illere benzemez, hükümet nerdeyse, kimin arabası parlıyorsa ona binmez, sizin vaatlerinizi dinlemez, doğru bildiğini yapar, yıllardır hep kendi ayakları üzerinde duran sizin boş vaatlerinize kanmayıp yine kendi ayakları üzerinde durakcaktır.


SIRADAKİ HABER