İşte tüm partilerin ilçe belediye meclis üyeleri!

İşte tüm partilerin ilçe belediye meclis üyeleri!

KİLİMLİ

Ak Parti Kilimli Belediye Başkan Adayı Kamil Altun'un Belediye Meclis Listesi belli oldu.

Kilimli belediye meclis üyesi adayları:

1.Sinan Şen

2. Rahmi Eş

3. Feridun Karadayı

4. Orhan Küçüker

5. Sabahattin Dada

6. Mustafa Sarıvaz

7. Ayşegül Keskin

8. Zafer Barış Türkmen

9. Hanife Bayraktar

10. Erol Terzi

11. Meral Oğuz

12. Zekeriya Hasanoğlu

13. Sabri Ekmekçi

Kontenjan Adayları:
1. Ahmet Özkan Öztürk

2. Yüksel Durdu


İYİ Parti Kilimli Belediye Başkan Adayı Erdinç Kargidan'ın Belediye Meclis Üyesi listesi şu isimlerden oluştu:

1. Hasan Arslan

2. Şaban Durmuş

3. Şerif Cihan

4. Şefik Tüylüoğlu

5. Avni Yeşilyurt

6. Sadık Çetin Turan

7. Galip Darıcı

8. Osman İliksiz

9. Can Malkoç

10. Serap Demir

11. Gözde Ustabaş

12. Emine Kamer Kopmaz

13. Hülya Akın

Kontenjan adaylar

1. Alper İbik
2.Alim Emre Demiroğlu

ÇAYCUMA

CHP Çaycuma Belediye Başkan Adayı Bülent Kantarcı'nın Belediye Meclis Listesi belli oldu.

CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları:

1- ZÜHTÜ FUAT KALAYCI
2- OLCAY AYDIN
3- BERNA ÇİMSALAN
4- BAHRİ MALAKCI
5- CENGİZ GÖKCE
6- KAYA GÜN
7- SEZAİ BİLİCİ
8- GÜLÇİN ÇARŞANBALI
9- ERGİN KABUK
10- YUSUF TEKİN
11- DENİZ SARAÇ
12- FATİH KESKİN
13- AYTEKİN ATAMAN

KONTENJAN:
1- UYGAR YURTBAY
2- SERHAT DERELİ

Saadet Partisi, Çaycuma Belediye Meclis Üyeliği adaylık listesi ve İl Genel Meclisi üyesi adaylık listesi şu şekilde;

1.Engin Zeren
2.Muammer Zenkin
3.Erkan Ketboğa
4.Şerafettin Altınok
5.Sedat Üstüntaş
6.İsmail Kavak
7.Ali Aydın
8.Ramazan Bostancı
9.Kazım Eryılmaz

KOZLU

Ak Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş'ın Belediye Meclis Üyesi Listesi, Seçim Kurulu'na teslim edildi.

KOZLU BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
1. Hüseyin Yılmaz
2. Şevket Akman
3. Şennur Danış
4. Ümit Karaarslan
5. Deniz Yayalar
6. Serkan Günay
7. Hasan Bayram
8. Özcan Çelik
9. Oğuzhan Bayrak
10. Rüstem Özdemir
11.Hicran Kuru
12. Mehmet Candaş
13. Muhammet Kurt

KONTENJAN:
1. Hatice Girgin
2. Muharrem Karakuş

DEVREK

Ak Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü'nün Belediye Meclis Üyesi ve Devrek İl Genel Meclisi Üyesi adaylarının listesi Seçim Kurulu'na teslim edildi.


Devrek belediye meclis üyesi adayları
1. Vacit Durdubaş
2. Recep İnam
3. Çetin Kuzlu
4. Fikret Kocaman
5. Ertan Civak
6. Aziz Güney
7. Emre Ocakoğlu
8. Yasemin Güner
9. İsmail Terzi
10. Siyami Özkoz
11. Şener Yaylacı
12. Uğur Kışlalı
13. Aslıhan Öksüz


KONTENJAN:
1. Osman Erenoğlu
2. Şevket Getir

EREĞLİ

Ak Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin'in Belediye Meclis Üyesi listesi şu isimlerden oluştu.
Ereğli Belediye Meclis Üyesi Listesi;


Mustafa Kocatürk
Numan Korkmaz
Fuat Ulaş
Mustafa Kumaş
Yüksel Başkan
Yahya Çakır
Gülsemin Hasçelik
Zafer Hüseyin Durmaz
Zafer Yalman
Kürşat Yağız
Ayhan Erol
Yüksel Demirbaş
Hacı Ali Toprak
Nusret Burak Öztürk
Mustafa Çevik
Elif Güzel


KONTENJAN
Atalay Göktepe
Ayşe Savaş Balcı
Halil Bozkurt

Büyük Birlik Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal'ın Belediye Mecçlis üyesi aday listesi belli oldu.

Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi Listesi

1. Serkan Günaydın
2. Murat Akyüz
3. Sabri Biçer
4. Altan Çetinkaya
5. Bayram Tomakin
6. Mustafa Sesli
7. Şengül Albayrak
8. Hüseyin Kaymaz
9. Serkan Akman
10. İlyas Uysal
11. Muharrem Gürler
12. Tunçer Kara
13. Mehmet Arif Yıldız
14. Bayram Yılmaz
15. Ayhan Çakır
16. Mehmet Kervan
17. Çetin Kaymaz
18. İsmail Tuhan
19. Havva Bayrak
20. Yıldıray Ayhan
21. Fırat Can Çelik
22. Emre Ateş
23. Emine Durgut
24. Berkay Erçel
25. Yusuf Bostan
26. Samet Aydın
27. Sinan Saraçoğlu


 

Kontenjan
1. Nizamettin Halıcıoğlu
2. Fatih Zere
3. Belgüzar Altunay

Belediye Meclis Üyesi Adayları Yedek
1. Mehmet Ali Ustaoğlu
2. Sefer Eren
3. Mehmet Ateş

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil POSBIYIK’ın Belediye Mecçlis üyesi aday listesi belli oldu.

 Belediye Meclis listesi şu isimlerden oluşuyor;


1- YAŞAR BALCI
2- EYLEM ERTUĞRUL
3- HALUK OKUR
4- YAŞARE AYDIN
5- CENGİZ GÜNEŞ
6- TARKAN ADİK
7- NACİYE TOZKOPARAN
8- FİKRET AYDENİZ
9- ŞENAY İŞERİ
10- MEHMET TAYYAR MENTEŞ
11- AYDIN DEMİRCİ
12- ÇETİN GÜNCE
13- YILMAZ PARTLAK
14- ERKAN MUTLU
15- MEHMET AKÇAKAYA
16- OSMAN YENİKÖY
17- GÖKHAN GÜNAY
18- BAKİ ERDOĞAN
19- ERGÜN DÜZGÜN
20- FARUK DENİZ
21- GÖKHAN ÜNLÜ
22- ENGİN DURMAZ
23- DURSUN ALİ KANSU
24- BİLGİN GÜVEN
25- HİLMİ BAŞKAN
26- İSMAİL OKTAY
27- FİKRET FOTA
28- ARZU YAZICI


KONTENJAN
1-BURAK KARAARSLAN
2- SERTAN KUZU
3-SATILMIŞ YİĞİT
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
1- HAYRETTİN KARTAL
2- MEHMET AKSOY
3- ŞANVER AKDAĞ
4- KENAN GÜNDOĞDU
5- FARUK MALHATUN

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER