“İnşallah aynı hatalara düşmez”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın CHP belediyesinin yapmış olduğu hataları yapmayacağına inandığını söyledi.

“İnşallah aynı hatalara düşmez”
Yalçıner yaptığı açıklamada şunları söyledi: “31 Mart yerel seçimlerini geride bıraktık. Milliyetçi Hareket Partisi olarak adayımızla birlikte çok çalıştık ama Zonguldak halkının takdirleri ile bu sefer AK Parti Zonguldak belediyesinin belediye başkanlığı kazandı. İnanıyorum ki bundan sonra CHP belediyesinin yaptığı hataları AK Parti Belediye başkanı olarak seçilen Ömer Selim Alan’ın yapmayacağına inanıyorum. Zonguldak’a güzel hizmetler vereceği doğrultusunda umut ediyorum. İnşallah da öyle olur ve beklentimiz bu yöndedir.
Seçim döneminde kendisinin halkın sunduğu bir çok projesi var. Bu projeleri de inşallah bu dönemde hayata geçirir. Hepimiz Zonguldak’ta yaşıyoruz. Ekmeğimizi burada kazanıyoruz burada yaşıyoruz. Burada güzel ve mutlu bir şekilde yaşamak istiyoruz. İnşallah bu projelerde gerçekleştiği taktirde daha da yaşanılabilir bir Zonguldak’ta hayatımızı devam ettiririz. Ben bu arada tüm seçilen belediye başkanlarına, belediye meclisi,  il genel meclisi üyelerine ve muhtarlara Zonguldak’a güzel hizmetler yapabilmesi açısından başarılar diliyorum.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER