EROL MAZBATASINI ALDI

Genel Merkez tarafından Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanlığına atana ve Pazar günü yapılan 6. Olağan Genel Kurulda tekrar seçilen Burak Erol mazbatasını aldı.

EROL MAZBATASINI ALDI

Burak Erol, parti içi kırgınlığı gidermek için tüm partileri kucaklayacaklarını ve Zonguldak’ta en az üç Milletvekili çıkarmak için çalışacaklarını ifade etti. 

“VATANDAŞLARIMIZ BİZİM TEŞKİLATIMIZDIR”

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol mazbatasını İl Seçim Kurulu Müdürü Alper Bozkurt’tan aldı. Zonguldak adliyesi önünde gazetecilere açıklama yapan İl Başkanı Burak Erol; “ Bugün itibariyle 6. Olağan Genel Kurulumuzu idrak etmemizin ardından mazbatamızı aldık. Öncelikle Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’ın doğum günü. Zonguldaklıların Mevlid Kandilini tebrik ediyorum. Yarın Cumhuriyet Bayramımız. Cumhuriyetimizi kuranlar; başta Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetler anıyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Saadet Partisi, Türkiye’de milletin partisidir. Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Oğuzhan Asiltürk ve Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun önderliğinde, Saadet Partisi yeni bir dönemde, yeni çalışmalara imza atmak üzere yeni kongresini icra etti. Zonguldak’ta vatandaşımızın sorunlarına çözüm bulmak, dertlerine derman olmak için gereken her türlü çalışmayı yapmak üzere organize olacağız. Bundan sonra sahada daha etkin, daha aktif, dinamik ve halkla birebir temas eden ve tabana inen, sandık bazında çalışma yapan, mahalle ve köy bazında çalışma yapan, cadde ve sokak bazında çalışma yapan bir teşkilat göreceksiniz. Zonguldak’ta bulunan tüm vatandaşlarımız bizim teşkilatımızdır. Teşkilatımızın kapıları gencimiz yaşlımız, büyüğümüz küçüğümüz, her kesime herkese ve her zaman açıktır. Türkiye şuanda ekonomik, sosyal ve siyasal anlamda tıkanmıştır. Türkiye’de yeni bir sese, yeni bir soluğa ve yeni bir anlayışa ihtiyaç vardır. Bu anlayışta Türkiye’de Saadet Partisi’nde yükselmektedir. Saadet Partisi Türkiye’nin teminatıdır. Biz vatandaşlarımızın bizi dikkatli bir şekilde takip etmesini ve bizim tercihlerimizi, politikalarımızı, siyaset anlayışımızı, ilkelerimizi ve Türkiye’nin sorunlarına çözüm önerilerimizi dikkatle ve özenle takip etmelerini rica ediyorum.” İfadesine yer verdi.

“SAHADA GÖRECEĞİZ”

Kongre öncesi parti içerisindeki küskün ve kırgınlarla ilgili soruya da cevap veren Erol, “Müminlerin aralarındaki dargınlık kesinlikle üç günden fazla sürmez. Kırgınlık diye bir şey bizim ve arkadaşlarımız için söz konusu değildir. Onların hepsiyle tekraren kucaklaşacağız. Büyük bir kesimi zaten bizleri tebrik etmek için aradı. Onların bizim gönlümüzde yeri vardır. Beraberce ve bir olarak, eskilerle büyüklerimizle, kıdemli gençlerimizle beraber yeni yüzler, yeni kanlar ve yeni gençleri de katarak çok güçlü bir teşkilat, çok güçlü bir Saadet Partisi’ni sahada göreceğiz.” şekline cevapladı. 

“TOPLANTIMIZI İCRA EDECEĞİZ”

İlçe başkanlarının istifasıyla ilgili soruya ise Erol, “İlçe başkanlarımızın istifaları henüz bize ulaşmadı. Mazbatamızı aldık. Yönetim Kurulu toplantımızı icra edeceğiz. Tanışma ve kaynaşma toplantımızda o arkadaşlarımızla yeniden görüşeceğiz. Zaten ilçelerimizin çoğunluğunun kongre süreci gelmişti ve geçmişti. Genel Merkezimizle kongrelerle ilgili yapacağımız istişarelerin ardından görevlendirmeler yaparak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 
Haber: Ekrem Açıkgöz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Karaelmaslı
Karaelmaslı - 1 ay Önce

Başkan kurtul şu yıllanmış kaşar peynirlerinden ve onların yeni yetmelerinden...çete oldu bunlar partide sen yeni bir soluk getir yoksa bu alacağımız son soluk olacak milli görüş için

SIRADAKİ HABER