“Ergen milletvekili kim?”

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank
Ak Parti Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, İl Başkanı Zeki Tosun ve ilçe başkanları basın mensuplarının bir araya geldiği buluşmada 2018 yılı değerlendirilerek Zonguldak’ta devam eden ve hayata geçirilmek istenen yatırımlar gündeme geldi. Toplantıda en fazla dikkat çeken cümlelerden biri de Hamdi Uçar’ın kurduğu; “Biz birileri gibi ergen milletvekilliği yapmıyoruz” sözleri oldu. Kendilerine yönelik eleştirilere yanıt veren Uçar; “Biz sürekli bir araya geliyoruz. Milletvekillerimiz ile teşkilatımız işe gerekli konularda birlikte hareket edip güzel çalışma ve başarılara imza atıyoruz. Ancak biz bunları fotoğraf çektirerek kamuoyuna duyurma ihtiyacı duymuyoruz. Biz birileri gibi ergen milletvekilliği yapmıyoruz. Zonguldak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz” dedi. Uçar’ın sözleri ile, sık sık açıklama ve paylaşımları ile dikkat çeken CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ı kast ettiği yönünde yorumlandı.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 18:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alican
Alican - 1 yıl Önce

Uçar buzamana kadar zonguldağa ne yaptı Özsüt pastanesi ini açtı halka????????????????????

Ali Bey
Ali Bey - 1 yıl Önce

Ergen degil, genc ve azimli, birseyler yapmaya calisan, caliskan, tabii ki siz yasli, hareketsiz, yorgun ve bir sey yapma nyetinde olmadiginiz icin, nasil kedi ulasamadigi cigere mundar derse öyle Ergen diyorsunuz! Kötüleyeceginize birlik beraberlik icinde bölge icin calisin, mesela o gemi sölküm tesisi Zonguldaga gelmesin, Termik santraller kapatilsin, alternativ enerjilere yönelinsin, Maden ocaklari is sartlari iyilestirilsin, modernize edilsin, doga ve insana zarar vermeyen yeni is kollari gelistirilsin... Ergen mis? Kafayi calistiracaksin hepsi bu! Oturmakla, elestirmekle, kötülemekle bir milim ilerleyemezsiniz!

Osman DIMBIR
Osman DIMBIR - 1 yıl Önce

Hep kendi cebine bakacağına bir de Zonguldak a bir şeyler versen

hamdi rıza
hamdi rıza - 1 yıl Önce

uçarın rezil olduğu anlar. hiçbir iş yapmadıkları için ancak laf atacaklar halbuki biraz feyz alsalar ya deniz vekilimizden belki kahve köşelerinde oturup boş boş konuçmanın ötesine geçerler al birini vur üçüne ama halk yemez artık antipati topluyor farkında değil

SIRADAKİ HABER