"Emeğimin karşılığını kadınlar sevgisi ile gösterdiler"

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Kadın Kolları kongresinde yeniden seçilerek güven tazeleyen Merve Kır, "3.kez başkan seçilmemden dolayı verdiğim emeğin karşılığını hakikaten kadınlarımızın sevgisi ile aldım. Bundan sonra hep birlikte güçlü bir kadın örgütlenmesi ile yolumuza devam edeceğiz" dedi.

"Emeğimin karşılığını kadınlar sevgisi ile gösterdiler"
Kazananın Cumhuriyet Halk Partisi olduğu bir kongre olduğunu belirten İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır şunları söyledi.
"Çok güzel bir kongre geçirdik. Cumartesi günü katılımınız daha çok yüksekti.198 kişi oy kullandı. Kazananın Cumhuriyet Halk Partisi olduğu bir kongre oldu. Diğer adayımız çok sevdiğimiz bir arkadaşımızdı zaten, o yüzden çok keyifli bir kongre geçirdik. Tabii ki benim için çok büyük bir onur ve mutluluk oldu. 3.kez başkan seçilmemden dolayı. verdiğim emeğin karşılığını hakikaten kadınlarımızın sevgisi ile aldım. Bu bağlamda çok mutluyum" dedi.

BELDE ÖRGÜTLENMEMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ
İlçe kongreleri tamamlandığını ve belde örgütlerinde ise teşkilatlanma çalışmaları tamamlayacaklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır; "Bundan sonraki yol haritamız ilçe başkanlarımız seçildi. Şimdi öncelikle belde örgütlenmesini yapıyoruz sonrasında kapsamlı bir çalışma ile her an bir seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza başlıyoruz" Şeklinde konuştu.
HEP BİRLİKTE GÜÇLÜ BİR KADIN ÖRGÜTLENMESİ İLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
Delegelere de desteklerinden dolayı teşekkür eden Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, "Hepsi Cumhuriyet Halk Partisi'ni seçtiler Mukadder arkadaşımı destekleyenler de beni destekleyenler de hepsine çok teşekkür ediyorum. Kongremize katıldıkları için bundan sonra hep birlikteyiz. Zaten hep böyleydik ama bundan sonra da birlikteliğimiz bozulmayacak hep birlikte güçlü bir kadın örgütlenmesi ile yolumuza devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER