"Emanet ettiğimiz belediyeyi alacağız"

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, 16 Şubat Pazar günü yapılacak olan il kongresinden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan yine Cumhuriyet Halk Partisi olacağını söyledi. Kır; "Kazanacak olan il başkanın ve yönetiminin görevi çok büyük çünkü il örgütü toparlayıcıdır. Tüm ilçeler ile birlikte toparlayıcı bir şekilde çalıştığında da öncelikle yerel seçim sonrasında da emanet verdiğimiz belediyeyi alacağız inşallah" dedi.

"Emanet ettiğimiz belediyeyi alacağız"

CHP Kadın Kolları Başkanı Kır, şunları söyledi: "İlçe kongrelerimiz bitti. Şimdi il kongremiz sıra geldi. İl kongremiz belli ki bol adaylı bir kongre olacak. Şimdiye kadar 3 tane adayımız açıkladı. Mevcut il başkanımız, Murat Pulat ve Turan Oral açıkladı. Demokrasi şöleni olacağını düşünüyorum. Bizim partimiz zaten renkli bir partidir. O yüzden fazla adayın olmasının hiçbir bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum. Kazanan yine Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. Güzel bir kongre olmasını diliyorum yararlı bir kongre olmasını diliyorum. Tabi ki kazanacak olan il başkanının ve yönetiminin görevi çok büyük çünkü il örgütü toparlayıcıdır. Tüm ilçeler ile birlikte toparlayıcı bir şekilde çalıştığında da öncelikle yerel seçim sonrasında da emanet verdiğimiz belediyeyi alacağız inşallah. Bizim ilçe kadın kollarımızın kongrelerimiz çoğunluk ile bitti. 2 tane ilçemiz kaldı. O ilçelerimizde bittikten sonra bize 10 günlük bir süre verecekler o süre içerisinde de biz kendi kongremizi yapacağız. Ondan sonra bütün ilçelerimiz belli oluktan sonra zaten güzel bir toplantı ile birlikte projelerimize başlatacağız" dedi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 13:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
67gebze
67gebze - 6 ay Önce

rüyanızda alırsınız ben bir chp li olarak size oy vermedim selim alana attım yenilik dedim...bizim genel başkan önce değişcek milliyetci bir genel baskan gelecek cemaatle hdp le arasına mesafe koyacak sezgin tanrıkulu gibi solcu kisvesine bürünmüş pkk lıları def edecek 81 ilde yeniden örgütlenmeye gidecek anca öyle oy veririm

67zonguldak
67zonguldak - 6 ay Önce

Chp bu zamana kadar ne yaptı zong emanet bıraktığınızı alıyorsun...özgüven de maşAllah yani????

Taner
Taner - 6 ay Önce

Siz emanete sahip çıkamadınız ki geri alabilesiniz .. selim alan hic olmazsa yollari asfaltladi .. bence hiç bu emaneti geri vermezler size artık ????

Sezgin kulak
Sezgin kulak - 6 ay Önce

Çok zor bee

Ali Sağlam
Ali Sağlam - 6 ay Önce

Hadi ordan Zonguldak içine ettiniz heykelde başka Allah sizi bir daha başkanlığa getirmesin

kemal kaya
kemal kaya - 6 ay Önce

içine ettiğiniz deseniz daha iyi olur.Yaptığınız binalarda sizinki gibi beş para etmez.12 katlı öyle,belediye binası öyle. Aynasi iştir kişinin lafa bakılmaz derler.

SIRADAKİ HABER