Dr. Ömer Selim Alan ziyaretlere devam ediyor...

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Alan, gece saatlerinde de esnafı ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldi. 

Dr. Ömer Selim Alan ziyaretlere devam ediyor...

Alan, Acil servis, restoranlar, tamirhane, ekmek fırını, pastaneler, benzin istasyonlarını gece saatlerinde de ziyaret ederek destek istedi.

31 Mart 2019 günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gündüz programlarında halkla buluşan Alan, gece ziyaretlerinde de esnafla bir araya geldi. 
Acil servis, restoranlar, tamirhane, ekmek fırını, pastaneler, benzin istasyonlarını gece saatlerinde de ziyaret ederek destek isteyen Alan, “Artık bu şehirde emeklemeyi bırakıp koşmamız gerekiyor. Genç bir ekibimiz var. Gece gündüz demeden bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız hep birlikte Zonguldak olacağız. Gece geç saatlerinde bile çalışan kardeşlerimizi, büyüklerimizi ziyaret ederek onların desteğini istedik. Beş yılda bu şehrin psikolojisini değiştireceğiz. Zonguldak bizim memleketimiz, bu kenti güzelleştirmek bizim boynumuzun borcu. Artık Zonguldak’a hizmet gelsin” diye konuştu. 

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep
Zeynep - 12 ay Önce

Yollar yürümekle aşınmaz. Elinizde fırsat varken o kadar yıl il başkan yardımcılığı yaparken zonguldak aklınıza gelmedi. Bir çivi çakmadınız. Şimdi koltuk derdi sardı. Bırakın düşün şu şehrin yakasından.

SIRADAKİ HABER