Deniz Yavuzyılmaz’dan aday açıklaması!

Deniz Yavuzyılmaz’dan aday açıklaması!
CHP’de 19. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun’u CHP’de aday yapmaya çalışmakla tepki çeken Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Mart’tan sonra bahar” dedi.
İŞTE O PAYLAŞIM; “Dün öğleden sonra başlayıp bu sabaha kadar süren CHP Genel Merkezimizde gerçekleştirilen Parti Meclisi toplantımız tamamlanmış, Zonguldak Merkez ve Ereğli Belediye Başkan adaylarımız netleşmiştir.
Böylelikle Zonguldak'ın tüm ilçelerindeki adaylarımız belirlenmiş bulunmaktadır.
Tüm Adaylarımızla partimizin bayrağını en yukarılara taşımak için, sahada her saat her dakika Zonguldak'taki bütün belediyeleri kazanmak için, sevgi, emek ve heyecanla hep birlikte çalışacağız.
Değerli aday adaylarımıza, kardeşçe ve centilmence omuz omuza verdikleri mücadele için teşekkür eder, tüm seçmenlerimize aday belirleme sürecini sabır ve heyecanla takip ettikleri, bu sürecin yönetilmesi bakımından şahsıma duydukları güven için teşekkür ediyorum.
Sevgiler,
Deniziniz”

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sermet Erkin
Sermet Erkin - 1 yıl Önce

Deniz yavuzyılmaz aslanlar gibi milletvekilidir .. diğer parti seçmenlerinin bile taktirini kazanmış, şu kısa zamandan adam gibi işler çıkartmıştır.. seçimde de. Aslanlar gibi sahada olacaktır. Bugün CHP tekrar seçilirse bu vekilin sayesinde olacaktır humusa unutmamalı saygılarımla..

mehmet bilgili
mehmet bilgili - 1 yıl Önce

bakalim d.yavuzyilmaz il dahil kac belediye kazanacak

SIRADAKİ HABER