Deniz Dilaver Merve Kır’ı attı!

Deniz Dilaver Merve Kır’ı attı!
CHP’nin seçim propaganda döneminde yaşanan bir olay parti içinde tartışma yarattı. Belediye Meclis Üyesi seçilen Avukat Deniz Dilaver, Kadın Kolları Başkanı ve kendisi gibi Avukat olan Merve Kır’ı parti çalışmalarının ve programların paylaşıldığı whatsapp grubundan çıkarmıştı. Benzer olaylar parti içinde hiç bitmedi. Sahada koşturmaktan çok birbirleriyle uğraşmayı tercih eden CHP’liler seçimin kaybedilmesinde etken oldu.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 17:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hoca
Hoca - 1 yıl Önce

Merve gitsin instegramda hikaye paylaşsın.. chp kadın kolları ona 10 gömlek bol gelir içini dolduramaz.. oy kazandırmaktan çok kaybettiriyor..

sibel öztürk
sibel öztürk - 1 yıl Önce

5 senedir CHP LI BAŞKAN UYUDU.ZONGULDAK IÇIN NE YAPTI ALLAH AŞKINA SECIME YAKIN BIR ZAMANDA ORTAYA BIR KULE????????

Kemal Can
Kemal Can - 1 yıl Önce

Watzap grubu seçim çalışmalarında ortak hareket etme ve partili üyeleri bilgilendirmek için kurulmuştur.. Eğer orada Merve Kır Hanımefendi gibi dedi kodu üretir tartışma ortamı yaratmaya çalışırsanız tekmeyi kıçınıza yersiniz.. İl Kadın Kolu Başkanı yapılmış bu hanımefendi seçim boyunca iki kez ortaya çıktı. Muharrem İnce Ereğli'ye Genel Başkan Zonguldak'a geldiğinde. Üstelik partisi için çok çalışıp ter dökmüş gibi platforma çıkıp halkı selamladı.. Hanımefendi seçim boyunca mobilize olduğu için sahalarda görende olmadı.. İnsan utanır ar ederde istifa eder. Yakında partiden de kovulacak az kaldı..

Zonguldak
Zonguldak - 1 yıl Önce

Mesela biriniz elini tasin altina sokup eski belediyenin basindakine hesap sordunuz mu.sen oturmayami geldin bu koltuga diye.mesela 5 senede belediye binasindaki calisanlar bile sizleri sevmiyor.bu nasil olur.yaninizdakilerin gonlunu alamamissiniz.yaziklar omsun hepinize.bir adam cikiyor koskoca istanbulun gonlunu aliyor.onca adam 20 calisanin ginlunu alamadiniz mi.bakin diyorum bence buyuk basaridir bu kadar oy almak.gercekten sizin gibi adamlar burdayken hepinize diyorum.5000 den fazla oy alamamaniz lazimdi.

Kemal Can
Kemal Can - 1 yıl Önce

Yorumlar neden yayınlanmıyor?

SIRADAKİ HABER