“CHP’ye oy vermeyen CHP’liler şimdi pişman oldular… Ezber bozmaya çalışıyorum “

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye meclis üyesi adayı ve esnaf Osman Zaimoğlu, Osman Zaimoğlu gazetecilerle birlikte birlik beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıda gazetecilerin sorularını cevaplandıran Osman Zaimoğlu Cumhuriyet Halk Partisi'nin yaşanan delege seçimleri ve kaybedilen yerel seçimlerini değerlendirdi.

“CHP’ye oy vermeyen CHP’liler şimdi pişman oldular… Ezber bozmaya çalışıyorum “

Osman Zaimoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

Zonguldak’ta ticaret yapan bir insanım. Partimiz akamete uğradığında bir dolayı CHP de siyaset yapma kararını verdim. Akabinde yerel secimler oldu. Belediye meclis üyesi adayı oldum ve gece gündüz çalışmalarda bulundum. Ancak belli sebeplerden dolayı yerel seçimler kaybedildi. Belediye seçimlerinde talihsizlik yaşadık. Partiye çalışmayan insanlar oldu. CHP’ye oy vermeyen CHP’liler Şimdi pişman oldular. Delege seçimleri devam ediyor. Delege seçimlerinden çıkacak olan merkez ilçe ve il de güzel yönetimler oluşur. Delege seçimleri birbirimizi kırmadan olsun. Kişisel hırslarından arınmış şekilde partisine hizmet etmek için çalışsın. Özellikle ben bir basın kahvaltısı ben ezber bozmaya çalışıyorum. Kahvaltının amacı siyasi değil, basınla bir araya gelmek ve sohbet etmektir.

Ben partimde görev almak isterim ama aday değilim. Bana ne görev verilirse ben partimin emrindeyim.”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 20:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
GERÇEK  CHP   Lİ
GERÇEK CHP Lİ - 11 ay Önce

SAYIN ZAİM OĞLU BU KADAR HIRSLA BİRYERE VARAMAZSINIZ.AYRICA SAYIN ALİ BORA AMASRALIYA ÜSTÜNE YÜRÜYEREK DÖVMEYE KALKMAKLA MI BU PARTİYE FAYDALI OLMAYA ÇALIŞACAKSINIZ.EĞER ALİ BORA SAKİN VE SUKUNET İÇİNDE OLMASAYDI DURUM NEREYE GİDERDİ,PARTİ NE DURUMA DÜŞERDİ.AYRICA BU PARTİYE HİÇBİR ÇIKAR GÖZETMEKSİZİN O KADAR HİZMET EDENLER VAR Kİ HEMDE ÇOK GÜZEL YERLERİ HAK EDENLER OLDUĞU HALDE HAK ETTİĞİ YERİ ALAMAYAN.öRNEK Mİ SAYIN ALİ OSMAN ODABAŞ ABİMİZ GİBİ.SADE HATIRLATMAK İSTEDİM.

SIRADAKİ HABER