Büyük Birlik'ten Ali Uzun'a kritik ziyaret

31 Mart yerel seçimlerinde CHP tarafından Zonguldak Belediye Başkan adayı gösterilmesi beklenen ancak isminin üstü çizilen Ali Uzun'u BBP ziyaret etti. Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak İl Başkanı Ahmet Çolak, 19. Dönem Zonguldak Milletvekili ve Umut Hastanesi Genel Koordinatörü Ali Uzun’la buluştu.

Büyük Birlik'ten Ali Uzun'a kritik ziyaret

Zonguldak ve yerel seçimler üzerine görüşmelerin yapıldığı ziyaretle ilgili açıklama yapan BBP Zonguldak il Başkanı Ahmet Çolak, Uzun'la adaylık konusunda istişarelerde bulunduğunu ifade etti. Uzun'un yeniden adaylığa sıcak bakmadığını belirten Çolak, "Ama bu hafta sonuna doğru partimize iadei ziyarette bulunacak" diyerek açık kapı bıraktı. 

Zonguldak siyasetinde önemli bir yerde

Çolak şu ifadeleri kullandı: “Kendileri ile yaklaşan 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile ilgili Zonguldak ve diğer seçim bölgeleri ile ilgili istişarede bulunduk. Aday olmayacağını tekrar söyledi ama bu hafta sonuna doğru Zonguldak’a gelip partimize iadei ziyaretlerinde bulunacağını söyledi. Zonguldak siyasetinde önemli bir yerde bulunduğunu ve yerel seçimlerde  elbette merkezde ve diğer bölgelerdeki adaylardan temiz dürüst vatansever arkadaşlara destekte bulunacağını söyledi” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 16:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Volkan Uzun
Volkan Uzun - 1 yıl Önce

Sayın Öksüz, Babamla telefonda konuştuğunda açık açık aday olmayacağımızı o konunun tamamen kapandığını söyledi size...

SIRADAKİ HABER