Bunu da gördük...

CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun 'Mülkiyet kanunu'nun uygulama süreciyle ilgili açıklama yapan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman'a teşekkür etti... Uzun, aynı zamanda sürece katkısı olan CHP'li Harun Akın ve Hasan Gemici'ye teşekkür edilmemesine ise sitem etti...

Bunu da gördük...

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman'ın, çıkarılan Mülkiyet Kanunu'nun uygulanma safhasını geçişiyle ilgili yaptığı duyurunun ardından ilk açıklama CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun'dan geldi. Uzun, Karaduman ile birlikte emeği geçenlere teşekkür ederken bir de sitemi vardı.

İŞTE O AÇIKLAMA;

"Bugün Zonguldak'ın en önemli sorunlarından biri olan mülkiyet sorununun artık tamamen çözüldüğünü ve uygulamaya başlanacağı müjdelendi. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür etmek gerekir diye düşünüyorum. Bu sorunun üç yıl önce yasalaşmasında en çok emeği geçen CHP eski milletvekilleri Sayın Harun Akın ve Sayın Hasan Gemici 'ye hakkını teslim etmek gerekir. Uygulamaya geçiş sürecinde AKP Milletvekili Sayın Özcan Ulupınar'ın ve Merkez İlçe Başkanı Sayın Metin Karaduman'ın uğraşları olmuştur. Keşke bugün açıklama yaparken de emeği geçenler unutulmasaydı. CHP içinde kurulan komisyon sayesinde dikkat çeken ve yasalaşan bu sorun bugün AKP iktidarı sayesinde çözüldü demek, emek veren ve mücadele edenleri yok saymaktır. Şu çok açıktır ki konu Zonguldak ve sorunları ise iktidar muhalefet iş birliği şarttır. Bu sorunun çözümü ‘Her şey Zonguldak için' söylemi samimiyet içeriyorsa, en azından temel sorunlarda birlikte çalışmanın önemli göstergesidir. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizle"

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2017, 22:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER