Başkan Bozkurt’tan okul yararına kermese destek...

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, ilçede faaliyette bulunan Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu ile Karşıyaka 100. Yıl İkokulu okul aile birliğinin ortaklaşa düzenlediği kermese katıldı.

Başkan Bozkurt’tan okul yararına kermese destek...

Devrek ilçesi Karşıyaka Mahallesinde, Karşıyaka Mahalle Muhtarlığı tarafından organize edilen kermeste, velilerin hazırlamış olduğu ev yapımı yiyecekler satışa sunuldu.

KERMESİN GÖZDESİ LOKMA OLDU

Öğrenci velilerinin getirdikleri ev yapımı pasta, börek gibi ürünlerin yanında özellikle Devrek halkının vazgeçilmez yiyeceği olan lokma, davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Belediye Başkanı Çetin Bozkurt da lokma dökerek vatandaşlara ikram etti.

Okul yararına düzenlenen kermese yakın ilgi gösteren Başkan Bozkurt eğitime yapılan yatırımın en verimli yatırım olduğunu vurgulayarak şunları söyledi; “Okul aile birliği olarak düzenlenen bu etkinlikle siz de eğitime yatırım yapıyorsunuz. Bu kermesler gerek okulun, gerek öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında büyük öneme sahip. Bu emeğiniz çok kıymetli. Kermesin düzenlenmesinde emeği geçen başta hanımefendiler olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 21:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER