Başkan Akdemir: Kendi partim ve vekillerim beni eleştirdi

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, basın mensuplarıyla yaptığı buluşmada ilginç mesajlar verdi. Akdemir, partisi tarafından yalnız bırakıldığını belirterek "Partimden ve vekillerden eleştiriler aldım" dedi.

Başkan Akdemir: Kendi partim ve vekillerim beni eleştirdi

Başkan Akdemir, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: 


YALNIZ BIRAKILDIM

Belediye başkanı Muharrem Akdemir görev yaptığı süre içerisinde yalnız bırakıldığını belirterek; “Siyaseten belediye başkanı yaptığı işleri ön plana çıkarmalıdır. Ancak vekiller partiler tarafından bu konuda yalnız bırakıldı.

KENDİLERİ BENİ ELEŞTİRDİLER

Zaman zaman eleştiriler aldım kendileride beni eleştirdiler. Yapılan işleri gidip baksınlar. Kendileri gidip işleri yerinde takip ettiklerinde ben bunları bilmiyordum dediler. Biz aynı gemide yol alıyoruz. Bunun fırtınalaşması da var güzel günleri de var. Ancak hizmet yaptığım zaman içerisinde üzüldüm be beni yalnız bıraktılar yalnız bırakıldım.

VATANDAŞ OLUMSUZ BİRŞEY DEMEDİ

Gittiğim hiçbir mahallede hiçbir vatandaşımızla olumsuz bir şey yaşamadım. Kendilerine teşekkür ediyorum. Her mahallenin sıkıntılarını bir an önce yapılmasını istedim. Halkın benim yanıma geldiğinde söz vermiş sen yaparsın dediler.”

BELEDİYEYİ BEN YÖNETTİM

Sekiz yıllık görev yaptığı süre içerisinde belediyeyi başkalarının yönettiğini şeklindeki eleştirilere yanıt veren Akdemir, belediyeyi belediye başkanı yönetir. Belediyeyi başkası değil ben yönettim.

GENÇLİĞİMDEN BERİ YÖNETİCİYİM

Ben gençligimden beri örnek olarak öğrencilik yıllarımda öğrenci liderliği yaptım. Öğrencilerin başkanlığını yaptım. Kimse beni yönetmedi bile değil ben yönettim. Ancak görevler paylaşılmıştır.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 14:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zonguldak
Zonguldak - 2 yıl Önce

Başkanım o zaman bana şunun cevabını verin madem siz yönettiniz Ahmet Ateş Korcan Harun bunlar bu belediyede ne iş yapıyorlar bir zahmet bunun cevabını verin bunlar sadece maaş günleri ortaya çıkan şahıslar ama az kaldı onlara 1 Nisan şakası yapacağız

Nur sec
Nur sec - 2 yıl Önce

Kendinize hic sordunuzmu ben nerde yanlis yaptim ve niye yanlız birakildim

Semiramis
Semiramis - 2 yıl Önce

CHP bu seçimi belki de sizin kötü yönetiminiz yüzünden kaybedebilir.Belediye de sadece maaş zamanı ortada gözüken bir çok personeliniz var isimleri halk tarafından da bilinmekte gördüğüm kadarıyla kötü yönettiniz söz verdiğiniz birçok şeyi yanınızdaki bulunan kişi tarafından onay gelmediği için yapmadınız emekliliğinizde iyi dinlenmeler

Pervin
Pervin - 2 yıl Önce

Zonguldak’ta sanki harika icraatlar yaptınız da eleştiriye bile tahammülünüz yok.. HELAL OLSUN O VEKİLLERE ! Kol kırılır yen içinde kalır dememişler.. kusura bakmayın ama kötü yönettiniz ve ihmalleriniz çok.. şimdi gereken yatırımlarınızı yaptınız muhtemelen yolunuz açık olsun

SIRADAKİ HABER