“Ankara kimsenin önüne küp dökmüyor!"

Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman beldede yapılan çalışmalar hakkında Elmas TV mikrofonlarına konuştu. Adıyaman ”ANKARA KİMSENİN ÖNÜNE KÜP DÖKMÜYOR!" dedi.

“Ankara kimsenin önüne küp dökmüyor!"

Sebahattin Adıyaman’ın açıklaması şu şekilde; “İktidar partisinde olan birçok belediyeler var. Onlara baktığımızda Ankara ellerini açıp; sen iktidar partili belediye başkanısın. Gel kardeşim diyerek kimsenin önüne küp dökmüyor. Bu işler öyle söyledikleri gibi olmuyor. Bu işler üretmekle, araştırmakla ve çalışmakla oluyor. Ben CHP’li Muslu Belediye başkanıyım.10 yıldır görevdeyim ve 10 yıldır da Muslu’ya kazandırdıklarım bariz bir şekilde ortadır.

18 AY MAAŞ ALAMAMIŞ PERSONELLER VARDI!

2009’da biz göreve geldiğimizde 18 ay maaşını alamamış işçi ve memurumuz vardı. İnsanlarımız düğünlerini okul önlerinde kahve köşelerinde yapıyordu. İnsanlarımızın nefes alabileceği yaşam alanları yoktu. Çocuklarımızın etkinlik yapabilecekleri alanlar yoktu. Olası yangın ve sağlık problemlerine karşı alternatif bir karayolu yoktu. Eren Enerji buraya bizim dönemimizde gelmedi.2002 yılında geldi. O dönemde de burada bir belediye vardı ve AKP’li idi. Ama biz ne yaptık? Göreve gelir gelmez yasal olarak ne gibi haklardan faydalanabiliriz bunların peşine düştük. Araştırdık ve bulduk. İyi ilişkiler içerisinde sonuca ulaştık. Ama geriye dönüp baktığımızda geçmiş yönetim tarafından bunların hiçbirinin gerçekleştirilmediğini gördük. Eğer geçmiş dönemdeki arkadaşlarda bizim izlediğimiz yolu izlemiş olsalardı 5 yıllık bir gecikme yaşanmaz ve Muslu’muz kentleşmeye 5 yıl önce başlayarak daha da modern bir Muslu olurduk.”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER