AK Parti seçim startını madencileri anarak verdi...

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, beraberinde Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Partililer ile birlikte Şehit Madenci Anıtını ziyaret ederek seçim startını verdiler.

AK Parti seçim startını madencileri anarak verdi...

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun yaptığı açıklamada, seçim startını verdirdiğini belirterek, “seçim startını bugünden itibaren vermiş bulunmaktayız. İlk ziyaretimizi şehit madencilerimize gerçekleştirdik. Tüm şehit madencimize Cenabı Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan’da, ”Zonguldak’ı Zonguldak yapan değerlerimizdir. Şehit madencilerimizi ziyaret ederek seçim startını verdik. 31 Mart tarihine kadar durmaksızın çalışarak seçimlerden başarıyla ayrılacağız. Tüm şehit Madencilerimize cenabı Allah’tan rahmet ve minnet diliyoruz” dedi.

“ŞEHİT MEZARLIĞI ZİYARET EDİLDİ”

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan ve beraberindeki partililer daha sonra şehitler mezarını ziyaret ederek şehitlerimizin ruhuna Fatiha okudular .

Ak Parti kurucularından Hasan Feyiz Genç mezarı başında ziyaret edildi.

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve Belediye Başkan Adayı Ömer Selim daha sonra AK Parti’nin Zonguldak kurucularından olan Hasan Feyiz Genç’ in mezarı başında ziyaret ederek dua okudular. Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun burada yaptığı açıklamada; “Hasan Feyiz Genç ile birlikte yıllarca siyaset yaptıklarını belirterek kendisini rahmet ve minnetle andıklarını ifade etti.

Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan’da merhum Hasan Feyiz Genci rahmet ve minnetle andığını belirtti ve 31 Mart yerel seçimlerinden sonra tekrar mezarını ziyaret ederek dua edeceğini ifade etti.

DEMİRCİ AK PARTİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, merkez ilçe başkanı Mustafa Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman ve partililer Genel Maden İşçileri Sendikası’nı ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Demirci konuklarını hoş geldiniz dedi.  Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ziyarette yaptığı konuşmada, “Türkiye Taşkömürü Kurumu’na 1500 işçi alımının gerçekleşeceğini ifade etti ve maddi işlerden destek istediklerini söyledi.

Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan’da sendika ziyaret etmenin çok anlamlı olduğunu ifade etti.

Genel Maden İşleri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Demirci’de AK Parti heyetine ziyaretlerine şehit madenci Anıtı’ndan başlanmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek teşekkür etti. Başkan Demirci Zonguldak’ın şu an iyi olmadığını belirterek kim hayırlıysa o kazansın dedi.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 11:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maden şehit yakını
Maden şehit yakını - 9 ay Önce

Seçim aracı olarak maden şehitlerini kullanmayın gerçekten maden şehitlerini anıyor ve düşü nüyorsanız haksızlığa baş kaldırarak stant yapın maden şehitlerine yapılan ayrımcılığa son verdirin ölüleri izin kemiklerini sızlatmayın

Suat
Suat - 9 ay Önce

Bir avuç kömür için bir ömür verenler ....secimlerden secimlere hatirlanmakta maden şehitleri ni ikiye bölen 2003 / 2014 yasasinin genisletilerek tüm maden şehit ailelerini kapsamasi gerekmezmi bizlerin ve sehitlerimizin üzerinden siyaset yaparken bunlara dikkat edilmeli ve bir an önce yapilan bu yanlislik duzeltilerek Haklarımızin iade edilmesi gerekir ZONGULDAK MADEN ŞEHİTLERI YASATMA DERNEGI

Madenci yakini
Madenci yakini - 9 ay Önce

Zaten secim olmasa madenciler akıllarına gelmeyecek. Ne ölen madencileri sehit saydilar nede ailelerine hak verdiler

Demir
Demir - 9 ay Önce

Ya işiniz gücünüz şov şimdiye kadar nerdeydiniz

Odrin
Odrin - 9 ay Önce

Maden şehitlerini seçim malzemesini yapmak şerefsizliktir. Önce ocaklarda kazalara karşı önlem alın. Zonguldak a fabrikalar kurun. İşçilerle oynamayın

SIRADAKİ HABER