Ak Parti'de sürpriz aday... Teşkilatın tutumu ne olacak?

Ak Parti'de sürpriz aday... Teşkilatın tutumu ne olacak?

Adalet ve Kalkınma Partisi 7. Olağan Kongre sürecinin ilk adımı olan Delege Seçimleri kapsamında Zonguldak Merkez İlçe Delege Seçimi partililerin yoğun katılımıyla yapıldı. Partililerin kullandığı oyların sonucunda Ak Parti Merkez İlçe'de 290 delege belirlendi. Delege Seçimlerinin ardından İlçe Başkanlığı seçimleri ve ardından İl Başkanı seçimi yapılacak. Merkez İlçe Başkanlığı seçimleri önce sürpriz bir isim adaylığını açıkladı. Merkez İlçe Yönetiminde bulunan Ali Aslantürk'un Merkez İlçe Başkanlığına aday olacağı ve resmi açıklamayı yarın yapması bekleniyor. Ali Aslantürk'ün adaylığını açıklamasının ardından teşkilatın nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 23:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gss
Gss - 10 ay Önce

İnşAllah Ali abi olur. Ozaman hakikaten adalet olur bu partinin ilçe yönetimi. Haydi bismillah Allah yar ve yardımcın olsun abi

ahmet
ahmet - 10 ay Önce

hayırlı olsun ali kardeşim rabbim yar ve yardımcın olsun dürüstlügüne kefilim

rüzgar
rüzgar - 10 ay Önce

Ali abi yolun açık olsun. Çok temiz iyi yurekli bir insansın. Allah yardımcısı olsun kendisinin bu yolda. Çalışkanlığı ve dürüstlüğü esnaf tarafından bilinen güzel abim. Her ne kadar siyaset kötü olsada senin gibi yürekli insanlara ihitiyaç duyuyor bu halk. Her şey gönlünce olsun. Herkesi dinlemeden yolunda devam et, doğru bildiğini yap abim.

SIRADAKİ HABER