"67 proje ile Zonguldak halkının karşısına çıkacağız"

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan, proje ekibi ile birlikte Gazipaşa Caddesi’nde çalışma gerçekleştirdi.

"67 proje ile Zonguldak halkının karşısına çıkacağız"

19 Ocak’ta 67 projeyle Zonguldak’ın karşısına çıkacaklarını belirten Ayan şunları söyledi;

“Öncelikle yarın 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününüzü tebrik ediyorum. Ağır şartlarda havanın ne olduğu sizin için önemli değil çalışıyorsunuz gayret ediyorsunuz. Bundan dolayı ben size kolaylıklar diliyorum. Bundan sonraki çalışma hayatında da başarılar diliyorum.

Milliyetçi hareket Partisi Ar-Ge birimimizin bizlere yardımcı olmak maksadıyla göndermiş oldukları 19 Ocak’ta yapacağımız proje tanıtım toplantısı öncesinde Zonguldak’ta ki 10 ana başlıkta topladığımız toplamda 67 de 67 proje sloganıyla yola çıkacağımız çalışmanın bir çalışmasını görüyorsunuz. Arkadaşlarımız Gazipaşa Caddesi’nin trafikte olan hali ve kapatılmış hali, Lauvar alanın şu anki hali ve proje düşüncemizden sonraki hali, bahsettiğimiz üç yürüyen merdivenli hastaneler bölgesi nasıl çıkılacağı ile ilgili, yapmasını düşündüğümüz Karaelmas’tan Meşrutiyet Mahallesi, Rüzgârlı semtine kadar bir teleferik çalışması, derenin üzerinde yapacağımız alternatif yol çalışması ve bunun gibi ana başlıklarda toplayacağımız çalışmaların bugün makineleri ile Droneları ile görüntüsünü almaya geldik. Şimdi burada samimiyetle şunu söylemek istiyorum, biz elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz inşallah. Yani yapacağımız projeler vatandaşlarımızla buluşturacağımız düşüncelerimiz belki de Zonguldak tarihinde bir ilk olacak. Yani bu işleri bu kadar önemsediğimizi, Zonguldak’ı beş yıl içerisinde bambaşka bir şehir yapacağımızın ön çalışmaları bunlar. Tabii ki bu süreçte sizlerde farkındasınızdır. Caddelerde gezerken artık siyasi parti farkı düşünmeksizin şahsınızın bu işi yapabileceği ile ilgili düşünceler oluşmuştur. Bundan dolayı ben Zonguldaklı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Dediğimiz gibi biz artık ittifakımızı sandıkta yapmayı düşünüyoruz. Bu noktada Zonguldak'ın bir değişikliği arzuladığının farkındayız. Biz de omuzlarımızda bu yükü hissettiğimizden dolayı başta genel merkezimiz olmak üzere onlara buradan şükranlarımızı sunuyoruz ve bize ilgili imkanları seferber etmişlerdir. Bize yardımcı olmaya gayret ediyorlar çünkü artık genel merkezin Ankara için Zonguldak çok önemli bir şehir haline gelmiştir. Bu bakımdan da elimizden gelen gayreti göstererek vatandaşlarımıza samimiyetimizi sunmak istiyoruz. Ayın 19’unda yapacağımız Lansman çalışması proje tanıtımı bizim ne kadar uğraştığımızı nasıl bir Zonguldak hayal ettiğimizi orada anlatmaya çalışacağız. Her seçim döneminde Fevkani Köprüsü esnafı ile alakalı birtakım söylentiler gelişiyor. Ben buraları tek  tek gezdim. Beraber Zonguldak’a ne yapalım esnaflarımıza danışarak böyle bir çalışma içerisine girdim. Onlarda sağ olsunlar bizlere güvendiğini bizim kendilerini mağdur etmeyeceğimizi çalışmalarda da destek olacaklarını söylediler. Gazipaşa esnafı da önemlidir. Gazipaşa esnafının tek tek gezdim. Böyle bir çalışma yapmak istiyorum sizler destekler misiniz diye sordum.Vatandaşımızın istemediği bir şeyi yapmak bizim için çalışmak değildir. Onlar da bizleri iyi destek sağladılar. Biz de bugün gönül rahatlığıyla istediğiniz şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnsanlarımızdan da destek alıyoruz. Bu çalışmaları onlarla görüşerek bu durumlara getirdik. Zonguldak halkı ile bir esnafımızda bir problemimiz yoktur.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 17:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zerrin Zilan
Zerrin Zilan - 6 ay Önce

Lütfen önce yol istiyoruzzz

Kapuzlu
Kapuzlu - 6 ay Önce

Başkanlığı alması imkansız

Metin
Metin - 6 ay Önce

Biz imkansızlıkları bugün e kadar hep başardık kapuzlu

SIRADAKİ HABER