24 Haziran'ı bilen şirket, Zonguldak anketini paylaştı...

24 Haziran'ı bilen şirket, Zonguldak anketini paylaştı...

Daha önce yaptığı anketlerde büyük başarı elde eden ORC, 31 Mart yerel seçimleri için Ankara, Antalya, Zonguldak, Çankırı ve Bartın'da yaptığı araştırmanın sonucunu kamuoyu ile paylaştı.

Tüm Türkiye 31 Mart yerel seçimlerine kilitlenirken anket şirketleri de araştırmalarına hız verdi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı ankette Bursa ve Eskişehir'in el değiştirdiğini duyuran ORC, bu kez Ankara, Antalya, Zonguldak, Çankırı ve Bartın illerini kapsayan bir araştırmaya imza attı. ORC'nin anketinde MHP'nin adayı Hamdi Ayan önde gözükürken, CHP'nin adayı Şenol Şanal az farkla ikinci sırada. Yapılan ankettin sonucunda AK PArti adayı Ömer Selim Alan'ın oranı oldukça düşük gözüküyor.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
zonguldağın çocuğu kim biliyoruz
zonguldağın çocuğu kim biliyoruz - 1 yıl Önce

Dayan Zonguldak dayan geliyor Hamdi Ayan. Dürüst güvenilir çalışkan hal ile aynı düşüncelere aynı karaktere sahip halktan bir adam . Zonguldağımıza çok yakışacak.

Feyzullah  KUYULU
Feyzullah KUYULU - 1 yıl Önce

Kim gelirse gelsin bu şehrin kaderi değişmez.Bu şehir kaderine terk eğilmiştir.En basit lavuar alanı 2008 den beri bomboş duruyor.Nerede bu vekiller sadece secim zamanı gelip oy isterler. Bu halk bunun cevabını verecektir inşaAllah.Yaziklar olsun.Bu şehri bu hale getirip oy isteyenlere.Onlar koltuklarında oturmaya devam etsinler....?

Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

ORC’nin anketine göre Hamdi Ayan %30,4, Şenol Şanal %28,1, Ömer Selim Alan %25,8 Hamdi Ayan ve Zonguldak’a hayırlı olsun.

SIRADAKİ HABER