Genç gazeteci Elmas TV'de

İstanbul merkezli GÜNEŞ Gazetesi'nde haber müdürü olarak görev alan, bir süre önce ayrılık kararı veren genç gazeteci Taha Hüseyin KARAGÖZ Elmas TV ile anlaştı. KARAGÖZ, Elmas TV'de haber müdürü olarak görev alacak.

Genç gazeteci Elmas TV'de

Zonguldak doğumlu Taha Hüseyin Karagöz, ilkokul ortaokul ve lise eğitimini yine Zonguldak'ta tamamladı.

Anadolu Üniversitesi'nin kazanan, Eskişehir'e eğitime giden KARAGÖZ, daha sonra meslek hayatına atılmak için İstanbul'a geçiş yaptı.

Burada İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümüne kaydını aldırarak o dönem Star Medya Grubu çatısı aldındaki Star Gazetesinin bölge eklerinde reklam satış sorumlusu olarak çalıştı.

Daha sonra Kanal7 medya grubunda kariyerine devam eden Karagöz, burada önce editör ardından da gece sorumlusu olarak görev aldı. Burada internet gazeteciliği alanında, Türkiye çapında yankı uyandıran haberlere imza attı.

Kanal7 Medya grubundaki 3 yıllık deneyiminin ardından GÜNEŞ Gazetesi'ne transfer olan genç gazeteci, sırasıyla editör-istihbarat şefi-haber müdürü oldu. Manşetlerin birçoğunda imza sahibi olan KARAGÖZ, gündem belirleyen pek çok çalışmayla tanındı. 

Kasım 2019'da aldığı istifa kararıyla 4 yıldır çalıştığı TürkMedya grubuyla yollarını ayırdı.

Genç gazeteci, memleketi Zonguldak'ta Elmas TV'de haber müdürlüğü için el sıkıştı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER