Belgelerim hazır ama Ertuğrul Güner ısrarla çalışma belgemi onaylamıyor!..

Zonguldak’ta doktorluk yapan ve göreve başlamak içi tüm belgelerinin hazır olmasına rağmen İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner tarafından çalışma belgesinin ısrarla onaylanmadığını iddia eden Kardiyoloji Uzmanı Dr. Alay Ekşi, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Belgelerim hazır ama Ertuğrul Güner ısrarla çalışma belgemi onaylamıyor!..

Hasta ve hasta yakınlarının kendisinin göreve başlamasını beklediklerini belirten Dr. Alay Ekşi, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Değerli dostlarım, hasta ve hasta yakınları; bir çok kez benden görev yerim ve göreve başlayıp başlamadığım konusunda bilgi istediniz. İlginize çok teşekkür ederim. Ben de Zonguldak Özel Level Hastanesi'ne başvuru yaptığımı ve onay beklediğimi, onaylanınca başlayacağımı belirttim.

Ancak ilgili yönetmeliğe ve Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğünün (Ertuğrul Güner) yetkisi çerçevesinde olması ve yasalar çerçevesinde de başvurumuzu yapmamıza rağmen il sağlık müdürlüğü ısrarla çalışma belgemi onaylamamaktadır. Başvurum bir ayı geçmesine rağmen herhangi bir cevap da vermemektedir. Tüm bu engellemelerden dolayı göreve başlayamadım. Bilgilerinize sunuyorum. Tüm arayan soran dostlarımıza da saygılarımı sunuyorum.” dedi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
A.D
A.D - 12 ay Önce

Sağlık Müdürü kaliteli doktorların atamasını imzalasın.İşe yaramayan doktorları denetlesin.Vatandaşı dilleriyle döven doktorları duysun. Hastanelerin pisliklerini görsün.Kuyruta bekleyen hastaları görsün.Kendisi kuyrukta beklemişmi.Ambülans çağrıyoruz hemşirelerin çantasını vatanaş taşiyor.Onların görevlerini öğretsin.Annem evde rahmetli oldu.Acımamı yanayım hemşirenin çantasını ambülanstan benim getirmemi söyledi.Hanımın malzemelerini ben getirdim.Masada oturmakla olmuyor.Gidecek tek kişi varsa oda Ertuğru Güner.

sevgi
sevgi - 12 ay Önce

özele geçtiniz diye gıcıklık yapmışdır yoksa sizin hastalarınız var bende onlardan biriyim tedavisi devam eden vatandaşlar var bu insanlardan hayatını kayden daha kötü olan olabilir koskoca il sağlık müdürü vatandaşı düşünmeyip sizi hala bekletiyosa bu kesinlikle ya tavan yapmış ego kıskançlık yada vicdansızlıkdır.kaldıki o makamlara gelenler neden geldikleri yeri unuturlar nasıl bi sıcak veriyo hala anlamış değilim.

67
67 - 12 ay Önce

Doktorlukta hastaya saygının doğru tedavinin naifligin adidir Alay Ekşi hocamız.. bir çok hastanin duası var üzerinde. Işını iyi yapan bu güzel insana sahip çıkmak boynunuzun borcudur. Suçlu olmadığını çok iyi biliyorsunuz asıl suçlu olanlar yerlerinde oturuyor..kurunun yanında yaş dayanıp hocamıza zor günler yaşattılar. Bırakın halk onu bekliyor...

Pes...
Pes... - 12 ay Önce

Doktor iken Ertugul bey aynı masada çay içmiştir aynı masada yemek yemiştir Alay hocayla... bu yapılan haksızlık. . Yeterince mağdur edildi birde siz etmeyin sayın sağlık müdürü.. böyle güzel hastası ile yürekten ilgilenen insanlara vatandaşın ihtiyacı var...

Ayşe kiren
Ayşe kiren - 12 ay Önce

Değerli bir hekimsiniz. Bir an önce göreve başlamanızı bekliyorum.

SIRADAKİ HABER