Acil serviste kuyruk çilesi

Dün akşam saatlerinde Atatürk Devlet Hastanesinin Acil Servisine gelen vatandaşlar kuyruk sırasında beklemek zorunda kaldı.

Acil serviste kuyruk çilesi

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne dün akşam saatlerinde tedavi için giden hastalar, uzayan kuyruklardan şikayetçi. 

Hastanedeki yetersizlikler nedeniyle uzun bir süre kuyrukta beklemek zorunda kalan vatandaşlar sırada bekletilme sorununa çözüm bulunmasını istedikleri yönünde tepkilerini dile getirdiler.

A

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 16:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ey
Ey - 7 ay Önce

Hasta olan o kadar sıra beklemez. Poliklinik hastalarını elemek lazım.

Acil hasta
Acil hasta @Ey - 7 ay Önce

Acil olmayanlar giderse olacağı bu karın ağrısından ölüyordum benle sıra bekleyenin biri doktora sivilcem var ilaç ver dedi doktor burası acil dedi genç kız utanmadan haklıymış gibi bağırıp çağırmaya başladı dayanamayıp müdahale ettim kapıda o kadar hasta var acil bu mal da sivilcesi için acile gelmiş biri de hasta değil rapor istemeye gelmişti yahu nasıl insansınız Bi empati yapın acil durumunuz olsa öylesine gelenler yüzünden tedaviniz gecikse hoşunuza gider mi?????!!!!!!

Nesrin Şahin
Nesrin Şahin - 7 ay Önce

Nu haberi yapan ve habercilikten uzak bilinçsiz şahsı öncelikle acil servisin ne in çalışması gerektiğini öğrenmesi gerekli. Acil servisteki yeşil alan mantığı zaten acil servisin mantığıyla ilgisizken, açılmış olsa bile yeşil alan demek poliklinik hastası demektir. Normal poliklinik sırasını dert etmeyen hastaların acil serviste bu şekilde davranmalarına mı yazıklar olsun demeli yoksa bu haberi yapan bilinçsiz kişinin haberinin yayınlanmasına mı?! Birazcık bilinç, birazcık eğitim!!!

Hacı Galip
Hacı Galip - 7 ay Önce

Sırada bekleyenler benden sağlam. Onlar olmasa kuyruk kalmaz

Acilci
Acilci - 7 ay Önce

3 5 gündür boğazı ağrıyan aylardır beli boynu ağrıyan yıllardır başka yerde çare bulamamış insanlar olurda acilde bulurlar diye gelirse tabi ki sıra olur. Sıra olan yer yeşil alan. Yeşil alana gelen hasta 3 saate kadar bekleyebilir. Öncelik sırasını hastalar değil ön muayene yapan ekip belirler. Banka kuyruğunda saatlerce bekleyenler acilde 10 dk sıra bekleyince olay çıkarırlar. Benim hastam acil diyenin hastası acil olsaydı 112 yi arayıp ambulans destekli gelirlerdi. Azıcık çalışanlara ve gerçekten acil olan hastalara saygı lütfen.

SIRADAKİ HABER