Düğünde buluştular...

CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu da Yalova'daki düğüne katılanlar arasındaydı.

Düğünde buluştular...

 

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin oğlu Salih Arda İnce ile Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıkların kızı İdil Göknil Işıklar için Yalova'nın Elmalık Köyünde 'Selanik usulü' köy düğünü yapıldı. Elmalık Köyündeki düğüne, siyaset, sanat ve iş dünyasından davetliler katıldı. CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu da düğüne katılanlar arasındaydı.

Cuma akşamı Silivride Belediye Başkanı Işıklar'ın kıydığı nikahla ömür boyu mutluluğa Evet diyen ve büyük bölümü milletvekili veya belediye başkanı20ismin şahitliğini yaptığı çift için İncenin memleketi Yalovanın Elmalık Köyü'ndeköy düğünü düzenlendi. Köy meydanında başlayan ve tüm gün sürecek olan köy düğünü, damat tıraşı ile başladı.

Düğüne gelen konukları ise CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve eşi Ülkü İnce, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve eşi Esma Işıklar karşıladı. Köy meydanındaki çınar ağacının altında kurulan berber koltuğuna oturan damat İnce, tebrikleri kabul etti. Ardından berberi tarafından damat tıraşı yapılan İnce, halk oyunlarını izledi.

Muharrem İnce, konukları karşıladıktan sonra zaman zaman halaya katılarak davul- zurna eşliğinde oyun oynadı. Damat İnce'nin başını çektiği halayda CHP Grup BaşkanvekilleriEngin Altay, Özgür Özel ve Levent Gök de yer aldı. Köy meydanındaki düğüneAdalet eski Bakanı Seyfi Oktay, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, CHP milletvekilleri, belediye başkanları Sanatcı Suzan Kardeş ve Yalovalı işadamları katıldı.

Köy düğününe CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Kılıçdaroğlu'nu, Milletvekili Muharrem İnce'nin yanı sıra grup başkanvekilleri ile milletvekilleri karşıladı. Kılıçdaroğlu'nu evinin önünde karşılayan İnce, genel başkana Elazığ yöresine ait sekiz köşeli kasket armağan etti. Kendisine hediye edilen kasketi takan Kılıçdaroğlu, İnce ve Işıklar aileleri ile gelin ve damadı tebrik etti. Kılıçdaroğlu, gelin Göknil Işıklar İnce'ye altın bilezik taktı.

Düğün Suzan Kardeş konseriyle devam etti.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 21:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER