ZTSO'dan Ömer Selim Alan'a ziyaret...

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir beraberinde Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ı ziyaret etti.

ZTSO'dan Ömer Selim Alan'a ziyaret...

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir yaptığı açıklamada Ömer Selim Alan’ı seçilmesinden dolayı kutlayarak görevinde başarılar diledi. Metin Demir konuşmasında, ”Sayın Başkanım hayırlı ve uğurlu olsun Allah mahçup etmesin. Sizlerle beraber bu dönem Zonguldak Belediyesi'nde oluşan genç dinamik yönetimden çok umutluyuz. Hem başarılar dileyelim istedik hem de Zonguldak Merkez Bölgesinde yeni bir hamleye yeni bir girişimci ruha ihtiyacı var. İnşallah bu dönemde sizlerin önderliğinde Zonguldak Belediyesi'nde önemli yatırımların olacağı bir dönem olacak. Biz de Zonguldak Özel Sektör olarak hizmetin her noktasında yanınızda olmaya devam edelim istedik. Merkezi hükümetin yapılabileceği yatırımlar var, Zonguldak Belediyesi’nin kendi imkanları ile yapacağı muhakkak önemli yatırımlar var ama bir yandan da şunu ifade etmek gerek; Zonguldak Özel Sektör'de ciddi bir birikimi hem sermaye anlamında hem de iş yapma anlamında önemli bir birikimi var. Biz listede yerel yönetimler bu imkanımızı birleştirelim istiyoruz. Zonguldak'ta bir hizmet eğer olacaksa sizin yanınızda olmak niyetiyle sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan'da şunları söyledi; “İnşallah hep birlikte güzel işlere imza atacağız. Zonguldak'ımızın bu birlik ve beraberliğe çok ihtiyacı var. Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası da pay dostlarımızdan bir tanesidir. İnşallah her zaman yanımızda olacaklar. Başkanımın ifade ettiği gibi aktif oyuncu rolünde olacaklar. Çünkü özel sektörle ilgili hakikaten Ticaret ve Sanayi Odası büyük bir tecrübesi var. Hep beraber inşallah bundan istifade edeceğiz. Artık Zonguldak'ta koşma vaktidir. Biz sahada gezerken hep söyledik, Zonguldak'ta artık yürümeye bile tahammül edemiyoruz, artık konuşmamız lazım. İnşallah bu genç ekipler hep beraber koşacak. Bizim bu konuda herkesin desteğine ihtiyacımız var. Ticaret Sanayi Odamız da bunda inşallah başrol oyuncularından biri olacak. Ben Sayın Başkanım'a kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ziyaretinden dolayı. Seçimde kazanan Zonguldak oldu ve bu seçimin kaybedeni yok. İnşallah hep beraber gayret gösterip mücadele edeceğiz ve tüm vatandaşların yüzünü güldürmeye talip olduğumuzu tekrar ifade ediyorum’ dedi.
 

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER