Zonguldak uçağı arızalandı! Kastamonu'ya iniş yaptı...

İstanbul’dan Zonguldak istikametine sabah 08.30’da sefer yapacak olan Atlas Global Havayolları uçağı, 15:30’da Kastamonu Havalimanı’na iniş yaptı.

Zonguldak uçağı arızalandı! Kastamonu'ya iniş yaptı...
--ÖZEL İÇERİK--

Atlas Global Havayolları Zonguldak istikametli uçağının 08:30’da İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapması bekleniyordu. Ancak uçağın havalandırma sisteminde bir arıza olduğu belirtildi. Ardından teknik servisin uçağın havalandırma sistemindeki arızalı parçayı değiştirmesi ile başka bir arıza daha meydana geldiği söylendi. Arızalı parçaların değiştirildiği 4 saatin ardından yolcular uçağa alındı. Ancak Atlas Global Havayolları İstanbul Havalimanı Müdürlüğü tarafından bir anons daha geldi.  Zonguldak Havalimanı’nın teknik yetersizliğinden dolayı uçağın, Kastamonu Havalimanı’na iniş yapacağı duyuruldu. Yolcular Kastamonu’ya gitmek istemeyince arbede çıktı. Yaşanan arbedeye polis ekipleri müdahale etti. Yolcuların yarısı bilet ücretlerini talep ederek uçağı terk etti. Uçak yaklaşık 7 saat bekleyişin ardından 15:30’da Kastamonu Havalimanı’na iniş yaptı. Kastamonu’ya giderek mağdur olan yolcular firmanın sağladığı otobüslerle gidecekleri yerlere götürüldü.

Öte yandan uçağın kaptan pilotu yaşanan teknik problemlerden ötürü yolculardan özür diledi.

HABER   : NESLİHAN ALTUN 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 15:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 8 ay Önce

Her gün uçak inen havaalanına bugün mu eksikler farkedildi sen 1 aydan beri başka havaalanına mi iniyosun sen buraya 1 aydan beri ucmuyomusun o zaman eksikler yokmuydu bahane aramayın uçmayacaksanız uçmayın biz buraya uçmak istemiyoruz diyin olsun bitsin

SIRADAKİ HABER