Zonguldak-Havaalanı arası 5 TL

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma Havaalanı arasında ücretsiz servisleri başlattıklarını belitti.

Zonguldak-Havaalanı arası 5 TL

Çaycuma ve havaalanı arasında ücretsiz servis başlatarak uçak seferlerine katkı veren Çaycuma belediye başkanı Bülent kantarcı, Zonguldak  ve Havaalanı arası bilet fiyatının 5 TL olduğunu müjdeledi.
Başkan Bülent Kantarcı yapmıştım oda ayrıca ilçe içeresinde Türk Havaalanına ait bilet satış noktası açılacağı müjdesini söyleyerek şunları kaydetti;

Uçmak için 5 TL yeterli
“Türk Hava Yolları 12 Mayıs’ta Havaalanında uçak seferlerini başlattı.Biz de Çaycuma Belediyesi olarak duyarsız kalmadık ve Çaycuma’dan Havaalanına ve Havaalanından Çaycuma’ya ücretsiz servis başlattık.
Çaycuma Zonguldak minibüsleri ile bir anlaşma yaptık bu anlaşmaya göre minibüslerimiz Çaycuma’dan havaalanına gidecek yolcuyu ve Zonguldak’tan hava alanına gidecek yolcuyu taşıyacak. Buna göre Çaycuma hava alanı arası ücretsiz Çaycuma Zonguldak arası ise 5 TL olarak karar aldık hayırlı olsun. Bu mutabakatı dün akşam yaptığımız toplantıda sağladık. Uçak seferlerinin mu oldu
Uçak seferlerini olduğu günlerde uzaktan havaalanına gidecek Zonguldak’tan havaalanına gidecek yolcu beş TL gibi düşük bir ücretle uçağı ulaşacak.

Çaycuma'da Türk Hava Yolları bilet satış noktası açılacak

Ayrıca bir otobüs firması ile yaptığımız anlaşma gereği Çaycuma ilçemizde uçak bilet satış noktası oluşturulması kararı aldık ve bunun için böyle durak yer tahsisi yaptık. Çaycuma’dan vatandaşlarımız Türk hava Yollarına ait uçakların biletlerini satın alabilecekler.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep t.
Recep t. - 2 yıl Önce

Güzel bir hizmet. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bayram
Bayram - 2 yıl Önce

Umarız süreklilik arz eder

Cengiz eliyazıcı
Cengiz eliyazıcı - 2 yıl Önce

Teşekkürler çok güzel lldu

SIRADAKİ HABER